VIDEO: Chcete vědět, na co Agáta Hanychová ulovila Sámera Issu? Zajímá vás, jak to modelka dělá, že jí chlapi padají k nohám? Podívejte se na instruktážní video, kde vám všechno ukáže!
kibic:
no ta me teda dostala, ze ted nejak ani nevim co bych na to mel napsat
(07. 04. 2009 14:26)
valerie:
Trapná, sebestředná Agáto Hanychová! Ty máš tak akorát houby a ne Sámera. Jen se nakrucuj, našpuluj a není ti to nic platný. A víč proč? Protože jsi pěkná lhářka, svině a podrazák, teď už to ví celý národ. Chtěla jsi Sámerovi ublížit za to, že tě nechce a řekla jsi o něm Supru, že je smažka a kurevník. Nic z toho není pravda. Nepočítala jsi totiž s tím, že zrovna budou zveřejněny Sámerovy negativní tesy na drogy. Udělala jsi pěknou sviňárnu a nadělala sis na vlastní hlavu. Co si vůbec o sobě myslíš? Hvězdo obecná!!!! Tohle ti pěkně nevyšlo.
(07. 04. 2009 12:41)
certovknaz:
baba to ma v hlave asi riadne zle ulozene...pre mna za mna,predo mnou by mohla aj lozit po stvornozky-ja by som ju poslal hned sa preplachut ladovou vodou co by som z takej zeny mal...pozierac penazi...co mam z jej krasy?absolutne nic,len zbytocne problemy...vzdy som radsej preferoval obycajne dievca,ktore nema hviezdne maniere...len tak mam sancu viest bohaty a nicim neruseny zivot
(07. 04. 2009 11:01)
pavlous:
ona je je dukaz toho,že člověk muže mít totalně vyplachlej mozek !!!! ta je tak tupoučka že to snad ani neni možny.... nejvíc mě dostavaj ty jeji trapny vyšpuleny rtíky
(07. 04. 2009 10:48)
woolloomooloo74:
No tak me by si tedy nedostala ... Zatukal bych Ti na celo a doporucil nejblizsi nigh club ,nebo blazinec