Dopravce v době omezení posílil provoz tramvajové linky 3, která jezdila odklonem a cestující ji mohli využít místo zastavené podzemní dopravy. Ve zbytku trasy B, tedy v úsecích Smíchovské nádraží-Zličín a Florenc-Černý Most, metro jezdilo.
Ranní komplikace v pražské dopravě: „Béčko“ dvě hodiny stálo, vlak narazil do kabelu

Metro na lince B mezi Smíchovským nádražím a Florencí v centru Prahy ve čtvrtek ráno v obou směrech zhruba dvě hodiny nejezdilo, provoz byl obnoven kolem 06:45. Vyplývá to z informací na webu pražského dopravního podniku (DPP). Dopravce původně informoval o srážce metra s člověkem ve stanici Anděl, mluvčí DPP Aneta Řehková pak uvedla, že vlak narazil do překážky, což byl spadlý kabel. Záchranáři k události nevyjížděli, řekl mluvčí pražské záchranné služby Karel Kirs.













