Dopravce v době omezení posílil provoz tramvajové linky 3, která jezdila odklonem a cestující ji mohli využít místo zastavené podzemní dopravy. Ve zbytku trasy B, tedy v úsecích Smíchovské nádraží-Zličín a Florenc-Černý Most, metro jezdilo.