Migrant znásilnil sestřičku na Bulovce, tvrdí policie. Zaútočil v noci

V nemocnici Na Bulovce podle policie znásilnil migrant jednu ze zdravotních sester.
Autor: kal, nec - 
3. 11. 2016
13:25

Na infekčním oddělení v pražské nemocnici Na Bulovce znásilnil migrant z Afghánistánu zdravotní sestřičku. K incidentu došlo v noci z neděle na pondělí, kdy byl pavilon téměř prázdný. Případem se zabývají pražští kriminalisté, kteří muže afghánského původu zadrželi. 

Mladý muž podle svědků zatáhl sestřičku do míst, kam na ně nebylo vidět, a začal ji osahávat. Na sex podle informací agentury Aktu.cz nedošlo, žena se dočkala pomoci dalších pracovníků. 

Útočník sedí v policejní cele

„Přijali jsme oznámení, na základě kterého kriminalisté po prověření všech skutečností zahájili úkony trestního řízení pro podezření spáchání trestného činu znásilnění,“ uvedla policejní mluvčí Iveta Martínková.

Video V nemocnici Na Bulovce podle policie znásilnil migrant jednu ze zdravotních sester. - Aktu.cz
1080p 720p 480p 360p 240p

„Ještě téhož dne kriminalisté zadrželi podezřelého muže, kterého také obvinili. V současné době je v policejní cele, kde si vyčká na rozhodnutí soudu o vazbě,“ dodala Martínková.

Muž do Česka přišel z Afghánistánu a zatím tu nemá trvalé bydliště. V nemocnici byl s rodinou, uvedla agentura Aktu.cz s tím, že jeden ze členů jeho rodiny je tu hospitalizovaný. Útok potvrdil i mluvčí Bulovky Martin Šalek. Podle české legislativy stačí na obvinění ze znásilnění i osahávání. 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
1080p 720p 360p
Další videa