Michaláková se po roce setkala se synem Davidem: Ptal se mě, jestli ho sebrali, protože jsem chudá! Napovídali mu to pěstouni?

Autor: shp - 
13. 3. 2015
19:55

Konečně! Eva Michaláková, které v Norsku sebrali děti, se konečně viděla se svým synem! Ale jen s jedním. Pod dohledem tamní sociálky se mohla po dlouhém roce setkat se synem Davidem (6). Ten se své mámy ptal, zda jí ho sebrali kvůli chudobě. Vypadá to, jako by mu to nabulíkovali pěstouni. Druhý syn Denis (9) na chůzku nedorazil, podle norské sociálky má špatné reakce na setkání s matkou.

Od posledního setkání hodně vyrostl. Je to velmi šikovný chlapeček, už chodí do první třídy,“ popsala Blesk.cz Michaláková pocity ze svého syna. Prozradila také, že setkání probíhalo úplně jinak než v minulosti.

Pravidla byla úplně jiná. Musela jsem odevzdat telefon i fotoaparát. Nesměla jsem fotit. Schůzky jsem si ale nahrávala,“ vysvětlila změny v přístupu norské sociálky i svoje protiopatření. U schůzky totiž byli přítomni pěstouni, což bylo proti dřívější domluvě.

Davidovo chování bylo zaražené, ale jen zpočátku. Svou mámu ostatně rok neviděl. „Chviličku trvalo, než jsme si k sobě našli cestu. Zeptala jsem se ho, co by chtěl dělat, pak se rozpovídal,“ dodala Michaláková. Na syna mluvila norsky, poté mu za přítomnosti překladatele zkusila říct pár českých slov. "Mluvila jsem o zvířátkách," upřesnila.

Vypadá to ale, že synovi napovídali pěstouni mnohé. „Ptal se mě, zda mi ho sebrali, protože jsme chudí. Že nemáme auto, proto jsme chudí,“ pokračovala jeho matka. Schůzka alespoň k jejímu překvapení netrvala 15 minut.

Byli jsme spolu hodinu a půl, možná dvě hodiny. Nevím, neměla jsem u sebe hodinky,“ vysvětlila Michaláková. Syn měl ze setkání s ní radost. „Na konci ke mně přišel a objal mě,“ řekla s radostí.

Na konci schůzky zvedl navíc kartičku se zeleným úsměvem, což byl tajný signál pěstounům, že se mu setkání s maminkou líbilo. Kdy však uvidí Michaláková svého druhého syna Denise (9), bohužel neví.

Doporučujeme
singhaja ( 14. března 2015 20:11 )

 A CO MU MĚLI JAKO ŘÍCT JINÝHO? ŽE MU HO VZALI, PROTOŽE MUSEL TETIČCE UTÍRAT POSRANOU ***?

severnik ( 14. března 2015 20:09 )

1 Liga prostitutka!!!!

severnik ( 14. března 2015 18:37 )

http://svobodneforum.cz/norska-kauza-mame-nove-indice-ktere-ukazuji-na-nenormalni-pomery-v-rodine-mi chalakovych/

petrmetr ( 14. března 2015 11:51 )

zauber

petrmetr ( 14. března 2015 11:46 )

fotila tu svoji ségru hnusnou na wc jak ji malý utíra její sm---radlavou pudel i pí....ču tej k c hůrvě 6010

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa