Psal se rok 2010, když se mladá Nikolka nevrátila domů z diskotéky a otec po ní nechal vyhlásit pátrání. O měsíc později přišla zdrcující zpráva. Zohavené tělo mladé dívky našli v lese u obce Senica, kousek od českých hranic. Policisté ale ani po pěti letech nenašli pachatele, který dívku zavraždil.

Otci Jozefu Beblavému se ale nyní ozval tajemný muž z vězení a pověděl mu detaily, z kterých mrazí. "Tento muž, který byl v base pro jinou trestnou činnost, mi řekl, že v osudný den naložili mou dcerku do auta. Tam ji nadrogovali a chtěli ji vzít do zahraničí. Pět dní ji vláčeli v autě po Záhoří. Chtěli s ní jít do Rakouska a prodat ji k prostituci. Ona se však poté, co se z oblbováků probrala, začala bránit a to ji stálo život," prozradil táta Nikolky serveru Čas.sk.

Vězeň otci nadiktoval tři jména mužů, kteří měli únos Nikoly vykonat a zavraždit ji. "Předal jsem je policistům, ale ti nic nedělají," uvedl smutně otec Josef. Slovenská policie odmítla novinářům sdělit podrobnosti k případu. "Vyšetřování tohoto případu ještě nebylo ukončeno. Nadále se provádějí potřebné procesní úkony," sdělila policejní mluvčí Martina Kredatusová.

Otec Nikolky se ale nevzdává a uvedl, že dokud bude naživu, tak se nesmíří s tím, že vrahové jeho dcery běhají na svobodě.

 

Fotogalerie
7 fotografií