Proč měl prezident Zeman na dovolené nohu v igelitu?! Hrozila mu infekce

Autor: Vera Renovica - 
11. 7. 2017
18:00

Opatrným krokem kráčí prezident Miloš Zeman (72) k Veselskému rybníku, aby se nalodil na svůj gumový člun a opřel se do vesel. Ale co to má na té noze?!

Zeman v důsledku cukrovky trpí neuropatií dolních končetin, kvůli níž necítí nohy a často vrávorá. S tím souvisí i jeho problémy s chodidly. Levý palec mu operovali před pěti lety, teď evidentně dělá neplechu pravý.

Když kráčel k rybníku v Novém Veselí trávit čas na své legendární nafukovací »jachtě«, měl pravé chodidlo ve své gumové botě do vody až po kotník omotané igelitem.

„Jde o doporučení lékaře vzhledem k tomu, že pan prezident má droboulinké poranění palce, a jak známo, u diabetiků je třeba zvýšené opatrnosti,“ objasnil pro Blesk hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

Právě ne vždy ideálního zdravotního stavu hlavy státu se snaží využít jeho vyzyvatelé ve volbě prezidenta roku 2018. „V mém případě je jediný důvod (kritiky, pozn. red.) to, že špatně chodím, což je sice nemilé, ale už jsem jednou říkal, že politika se nedělá nohama, ale mozkem,“ míní o své v poslední době čím dál nejistější chůzi Zeman.

Pravda ale je, že v poslední době jeho lidé značně omezují náročnost prezidentského programu. V pondělí a úterý čeká Zemana odpočinek na zámku Lány, od středy už bude na Hradě…

Čím vlastně prezident trpí? Neuropatie je poškození nervů, u Zemana údajně vzniklo v souvislosti s cukrovkou. Začíná ztuhlostí či brněním prstů u nohou, může končit takřka totální necitlivostí.

VIDEO: Ani letos nemohl Zeman vynechat svou tradiční jízdu na člunu...

Video Pirát z Vysočiny: Zeman znovu vyplul na rybník, fanynky mu mávaly. - TV Nova, Hudební banka.cz
1080p 720p 360p

 

Doporučujeme
kardinal25 ( 15. července 2017 12:54 )

buran a debil. kdyby raci koukal na kurvy a pil bechera

socan68 ( 12. července 2017 21:24 )

Zato ty s tvojí partou De Bilů ležíš Zemanovi v Pr De Li.

socan68 ( 12. července 2017 21:22 )

Typický představitel Zemanových Lez Pr Delků.

ignotus ( 12. července 2017 21:21 )

alahkráva chceš říci že Zeman je římská jednička v kosočtverci.

xaver ( 12. července 2017 20:45 )

Pane Zemane, buďte rozumný, pokud je to u vás ještě vůbec možné a odejděte do důchodu. Vzbuzujete už jenom soucit a u velké části lidí i odpor. Rozeštval jste národ, je čas zachovat se poprvé a naposled jako státník a přenechat kandidaturu rozumnějším a zdravějším lidem.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa