Klíčovým ukazatelem jsou podle Bourga pro banku lidé, kteří velmi často a pravidelně využívají služby banky, tedy spořicí a běžný účet, platební karty, internetové či mobilní bankovnictví nebo spotřebitelské úvěry. "Zajímá nás, kolik klientů naše produkty a služby skutečně aktivně využívá. S konkurenty nezávodíme v celkovém počtu klientů. Naším nejdůležitějším současným cílem je mít do tří let 400.000 těchto takzvaných super uživatelů," uvedl Bourg.
Hello bank! letos v létě také představí svůj první bankomat, který bude na pobočce v Praze. Do konce roku jich chce mít 50 a v roce 2020 třikrát tolik. Bankomaty budou bezkontaktní, přijímat vklady budou až později.
Hello bank! by Cetelem je stejně jako Cetelem obchodní značkou odštěpného závodu BNP Paribas Personal Finance SA. Poskytovatel osobních půjček ve Francii a v Evropě BNP Paribas Personal Finance je stoprocentní dceřinou společností skupiny BNP Paribas a působí ve 30 zemích. Skupina BNP Paribas patří mezi přední evropské banky s celosvětovým dosahem. Působí v 75 zemích světa.