V kategorii Účty uspěla opět Fio banka se svým osobním účtem bez poplatků. Nejlepší hypotéku měla Equa bank. V kategorii Úvěry zvítězila Repůjčka Equa Bank. V penzijním spoření získalo Zlatou korunu doplňkové penzijní připojištění Conseq. V kategorii Životní pojištění zvítězilo již posedmé FLEXI životní pojištění Pojišťovny České spořitelny.

Jako nejlepší Stavební spoření bylo vybráno Wüstenrot Kamarád plus, mezi platebními kartami zvítězila opět bezkontaktní platební nálepka GE Money Bank. Dále pořadatelé zvolili vítězem neživotní pojištění cestovní pojištění Kolumbus od Kooperativy, Obchodníkem s cennými papíry Fio e-broker a Podílovým fondem Active Invest společnosti Conseq IM.

Cenu veřejnosti získal běžný účet Equa bank před kreditní kartou Cetelem a spořicím účtem ING Konto. Cenu podnikatelů obdržel podnikatelský účet Fio banky před firemním běžným účtem Equa bank a produktem Cetelemu Auto Cetelem. V kategorii on-line aplikací vyhrál Fio Smartbanking.

Letošního ročníku soutěže se zúčastnilo 216 produktů od 77 finančních společností. Nejlepší produkty v 15 kategoriích vybírá Finanční akademie složená z 300 finančních odborníků. Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu od roku 2003. Od začátku soutěže se jí zúčastňují všechny významné banky, pojišťovny, leasingové, investiční a další finanční společnosti.