»Otec« ubodal dcerku (†3) na Uherskohradišťsku z pomsty manželce! Rozváděli se, našla si jiného

Autor: Zdeněk Matyáš - 
29. 9. 2017
15:33

Děsivé drama se odehrálo ve čtvrtek po poledni v domě na Uherskohradišťsku. Zhrzený »otec« (28) tady ubodal dcerku (†3) a vážně zranil pětiletého syna. Po činu se pokusil otrávit léky. Za tragédií je podle všeho pomsta manželce, pár je totiž v rozvodovém řízení!

„Prý si našla jiného, přestalo to mezi nimi klapat. Bydleli v baráku tři roky, ta holčička byla moc hezká a šikovná,“ svěřila se sousedka bydlící ve stejném patře jako mladá rodina.

Muž byl s dětmi doma sám. Půl hodiny po čtvrtečním poledni zaslechla sousedka dětský výkřik, nevěnovala mu však pozornost. V tu chvíli se ale v bytě odehrávalo krvavé drama. Muž jako smyslů zbavený se vrhl na tříletou holčičku s nožem a ubodal ji, jejího pětiletého bratra těžce zranil.

Po skončení otřesného běsnění se muži v hlavě asi vyjasnilo, a když si uvědomil, co udělal, rozhodl se spáchat sebevraždu. Pokus o otravu léky se mu ale nezdařil. 

Když později dorazila matka domů z práce, naskytl se jí šílený výjev: V krvi bezvládné tělo její milované holčičky, o kousek vedle zraněný syn. Opodál její muž-vrah.

„Vlítli tam pak policajti, záchranka, ve vzduchu vrtulník, hotové manévry. Paní seděla před barákem v autě v šoku, musela jsem ji utěšovat,“ řekla Blesku další sousedka bydlící o patro níž.

Otce i jeho syna dopravil záchranářský vrtulník do nemocnice. „Přijímali jsme muže po intoxikaci ve velmi vážném stavu a v bezvědomí. Jeho stav je nyní stabilizovaný, další podrobnosti ovšem nemůžeme vzhledem k policejnímu vyšetřování sdělit,“ řekl mluvčí olomoucké fakultní nemocnice Egon Havrlant.

„Podezřelý muž je v současné době v péči lékařů a není schopen účasti na úkonech trestního řízení," uvedla mluvčí zlínské policie Lenka Javorková. Zraněný chlapec je již mimo ohrožení života.

Policistka potvrdila, že kriminalisté celou událost vyšetřují jako vraždu a pokus o vraždu se sazbou 15 až 20 let vězení případně lze podle zákona uložit výjimečný trest. „Motiv a okolnosti činu jsou předmětem dalšího šetření," doplnila.

Lidé v domě i z okolí neskrývali nad událostí zděšení. „Občas jsme se potkali na schodech, prostě na pohled normální mladá rodina. A pak zjistíte, že se u nich v bytě odehrávalo peklo,“ svěřila se jedna ze sousedek.

Video Mluvčí Policie ČR Lenka Javorková informuje Blesk o vraždě dítěte na Uherskohradišťsku. - Zdeněk Matyáš
1080p 720p 360p

Doporučujeme
zwil ( 30. září 2017 00:50 )

carmin, nemají se v té Africe furt drbat jak králíci, nic jiného neumí, pak se přemnoží...a kdo to má živit...to bych sem vůbec netahala...

bublina55 ( 29. září 2017 23:11 )

Kruci, proč už se konečně neobnoví trest smrti? Žádný jiný trest si takováhle zrůda přece nezaslouží. Nakonec to dopadne tak, že podle znaleckého posudku byl nepříčetný, trestní stíhání se zastaví a on se "půjde léčit" za peníze daňových poplatníků

zkratik ( 29. září 2017 21:11 )

tý malý ještě tři nebyly,ale už to nejni podstatný

mescalin ( 29. září 2017 20:07 )

Stejná zrůda jako Kramný, vrazi vlastních dětíjsou odpad společnosti, který je třeba věšet ihned po rozsudku.

mescalin ( 29. září 2017 20:05 )

Co ty jseš za zrůdu, Kramný zavraždil vlastní dítě a ty seš z něj vlhká magorko, buď jsi úplně vymaštěná, nebo stejá zrůda.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud