Strážník dal pěstí těhotné do břicha: Žena vymodlené dítě potratila!

Autor: shp - 
11. července 2015
20:57

Veselka v baru ve Slaném byla bujará, veselá a hodně hlasitá. Přivolaný strážník městské policie, který měl nastolit pořádek, všem dokázal, že nejenom nemá pochopení pro rušení nočního klidu, ale že je také pěkný tyran. Surově zbil přítomného mladíka a napadl i těhotnou ženu. Ta vymodlené dítě, na které se těšila jako na nic jiného ve svém životě, potratila.

Vytáhl si majitele baru. Vytáhl rovnou i mě. Začal stříkat pepřovým sprejem. Při té potyčce jsem já dostala do břicha. Křičela jsem na policistu, on nereagoval, jako by neslyšel,“ prohlásila Petra pro TV Prima.

Agresivní útok strážníka si vyžádal nejděsivější oběť. Petra své miminko potratila a skončila v slzách. Zásah strážníka odsoudili i svědci, kteří byli na místě v době krvavého střetu. Jeho první kontrola byla prý v pořádku, druhá už se změnila v jatka.

Před hospodou jsem viděl, jak tluče u auta brutálním způsobem mladýho kluka. Tomu tekla krev z hlavy,“ prohlásil svědek Miroslav Novotný. Zákrok již policie prošetřuje. Městský strážník bude mít co vysvětlovat.

tgbb. ( 15. srpna 2015 07:48 )

Podle inspekce strážník nepochybil.

fojtikovic ( 13. července 2015 15:25 )

tebe nepolkla a jsi toho zářným příkladem

cubinka30 ( 13. července 2015 13:21 )

 tebe mela.matka.radsi polknout asi sludny clovek moc nebudes kdyz vis kde jsou vsechny smazky

buban ( 12. července 2015 14:38 )

Neřekla bych, že to byla morka-to by tu nebyla diskuze.

welcomet ( 12. července 2015 12:21 )

Strážník jednal správně, z takové prasnice by stejně nic zajímavého nevypadlo..

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání