Seriály online jsou hitem internetu, počet jejich diváků stále roste. Čím dál více lidí je sleduje přímo na webu televizních stanic nebo na různých serverech. A těch také stále přibývá.

Seriály online se u nás dají sledovat ve dvou různých formách. Buď na webu domácích televizních stanic nebo si můžete vybrat jeden z desítek webů, kde najdete stovky seriálů ke zhlédnutí.

Seriály online - kde je hledat

U nás jsou tři televizní weby, kde můžete sledovat seriály online. Buď na webu  TV Nova (voyo.cz) nebo na webu televize Prima (iprima.cz) nebo na webu České televize (ceskatelevize.cz/ivysilani). Jaký je mezi nimi ale rozdíl? Zprvu žádný, na obou webech můžete sledovat mateřské pořady a seriály online (tedy pořády a seriály, které vyrobila právě tato televizní stanice), ale na druhý pohled už tam rozdíl určitě najedete.

Voyo.cz nabízí, že můžete sledovat online díly seriálů, které jste nestihli v televizi a dokonce to vypadá, že je vše zdarma. Když se ale chcete podívat na nějaký seriál musíte se nejprve registrovat a zadrma máte pouze prvních 7 dní, pak už si však musíte zaplatit předplatné.

Na iprima.cz je to dost podobné. V nabídce online seriálů naleznete také jen ty, které přímo vyrobila televize Prima, všechny jsou ovšem zcela zdarma. Nemusíte se ani registrovat. Nestihnete-li oblíbený seriál, tak už na jeho konci si ho můžete pustit online na webu. Stejné je to na webu České televize.

A co ostatní?

Ostatních webů, kde můžete sledovat seriály online jsou tu desítky. Na těchto webech můžete sledovat stovky seriálů, ať už zahraničních nebo těch českých. Naleznete mezi nimi ty nejnáměší, ale i ty, o kterých jste nikdy ani neslyšeli. A všechny weby jsou zcela zdarma.

Jediné minus, které tyto weby mají, je, že mnohdy stihnete uvařit oběd pro celou rodinu, než se k videu proklikáte skrz všechny reklamy. Stává se také, že nějaký díl, který opravdu, ale opravdu potřebujete vidět, nejde přehrát.