Úterý 30. dubna 2024
Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce
Polojasno 24°C
Provoz

Kamenný Újezd
OBSLUHA VYSEKÁVACÍHO CENTRA/LASERU

Obor:
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Provoz:
Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Doba zaměstnání:
od 1. února 2024 do neurčito
Pracovní náplň : obsluha vysekávacího centra/laseru, manipulace a zakládání výpalků z nerez oceli do stroje, dodržení pracovního postupu, jednoduché korekce, kontrola kvality Požadujeme: manuální zručnost a pečlivost, spolehlivost, samostatnost Výhodou: orientace v tech.dokumentaci-výhodou, předchozí praxe s obsluhou laseru či ve strojírenství - výhodou, základy řízení CNC strojů výhodou, aktivní přístup k práci, ochota pracovat a učit se nové věci Nabízíme - dlouhodobou spolupráci, zajímavou a stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti, poskytneme plnohodnotné zaškolení/zaučení, přátelský kolektiv, možnost dalšího rozvoje Nástup - IHNED Nabízíme: plnohodnotné zaškolení ve všech směrech, jednosměnný provoz, pracovní smlouvu na dobu neurčitou-dlouhodobou spolupráci, různoroudou nestereotypní činnosti, zajímavou práci na projektech pro zahraniční i české zákazníky, možnost dalšího rozvoje, přátelský kolektiv, dovolená 2 dny navíc (4,4 týdne = 22 dnů), závodní stravování, stravenková karta Edenred - stravenka v hodnotě 100,- / ks, v měsíci nástupu obědy zdarma, benefitní program pro zaměstnance - příspěvek na dovolenou až 20.000,-/rok - po celém odpracovaném roce (dle interní směrnice) Zaměstnanecké výhody: Dovolená 2 dny navíc = 22 dní, bonusy/prémie, stravenky 100,-/ks /závodní stravování, cafeterie, příspěvek na dovolenou až 20.000,-/ rok (po odpracovaném roce) V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem, telefonicky nebo osobně na adrese Zemědělská 500, Kamenný Újezd
GASTRO PRODUCTION s.r.o., Zemědělská 500, 37381 Kamenný Újezd
Dnes
25 °
Zítra
20 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Kamenný Újezd (obec) - České Budějovice

2 291
Plocha území
2 897  ha

Obec Kamenný Újezd Náměstí 220, Kamenný Újezd, Jihočeský kraj, 37381