Líbí se vám a vy nevíte, jak ji zaujmout? Nevypadáte jako Tom Cruise a postrádáte charisma Roberta De Nira? Nevadí, pořád ji můžete zaujmout! Povedené a hlavně originální rande z vás může udělat muže snů. Jak na to?

Tipů a rad, jak pro svou drahou polovičku připravit ideální rande, už jste určitě slyšeli spoustu. Samozřejmě, že ideální není nic, ale vaším úkolem je se k tomu co nejvíce přiblížit. Každému sedí něco jiného, proto si dejte pozor, abyste nepozvali vegetariánku do řízkárny nebo fanynku kytarové hudby na koncert Katy Perry. Dostali byste košem.

Rande levně, ale originálně

Dokážeme zařídit skvělé rande levně? Jistě! Nezapomeňte, že musíte především překvapit. Klidně ji pozvěte k sobě domů. Jak takové zdánlivě obyčejné rande okořenit? Vyberte film, který neviděla a ukažte své kulinářské schopnosti! Snaha se cení.

Láska prochází žaludkem. Klišé, na kterém něco je. Zkuste rychlokurz vaření nebo vařte doma. Nakupte spolu surovin a večeři snů si sami uvařte. Není nic romantičtějšího, než když oba najednou sáhnete po vařečce a chytnete se navzájem. Rande snů.

Je venku hezky a vám se doma válí kolečkové brusle? Při pohledu na ně by vás měla napadnout další možnost perfektního rande. Nazujte brusle a svou polovičku vemte na nějakou stezku a poznávejte přírodu. Navíc poznáte, jak na tom partnerka je po sportovní stránce

Klasika, která nikdy nezklame

Večerní procházka po parku jen za svitu pouličních lamp a hvězd na nebi? To je rande, jak má být. Je to skvělá příležitost, jak partnera lépe poznat a třeba si řeknete i to, co byste si v restauraci mezi cizími lidmi neřekli. Hlavně si nastudujte nějaká souhvězdí.

Kino. To je opravdu klasika, která nezklame. Vemte ji na film, kupte popkorn a pak už to může dopadnout všelijak. Nejtěžší je výběr filmu, ale to už záleží na gustu každého z nás. Rande v kině je klasika, která neurazí.