Úterý 28. listopadu 2023
Svátek slaví René, zítra Zina
Zataženo, déšť se sněhem 1°C

Ze sexy modelky se stal muž!

Ze sexy modelky se stal muž!
Ze sexy modelky se stal muž!  (Autor: Thesun.co.uk)
Autor: INT, pal - 
21. května 2009
13:07

Sexy modelka Catherine Dalton (31) se od puberty necítila ve své kůži, až později zjistila, že je lesbička a transsexuálka. Před čtyřmi roky se proto rozhodla pro změnu pohlaví a dnes z ní je muž!

Britskému deníku The Sun se bývalá modelka svěřila, že ze série operací měla strach. "Nejdřív jsem se toho bála, ale dnes se konečně cítím tak, jak mám," řekla Catherine, která dnes jako Adrian pracuje na dobře placeném místě v bance.

Jak se ze sexy modelky stal muž? Dětství měla Catherine zcela normální, hrála si tak, jako všechna ostatní děvčátka. Problémy přišly až v pubertě. Tehdy našla zalíbení v ženách a začala nenávidět svoje tělo. Protože však byla velmi atraktivní, začala se živit jako modelka. Muži ji obletovali, ona však o ně nestála.

Své psychické problémy začala řešit alkoholem a skončila u psychoterapie. Jejím výsledkem bylo doporučení pro změnu pohlaví. Rozhodla se pro ni před 4 roky a začala si píchat hormonální injekce. Nakonec prodělala i několik operací, při nichž jí lékaři vytvořili mužské genitálie.

Pro svou novou životní podobu Catherine zvolila jméno Adrian. Nepřipadalo jí tak hloupé jako např. Mike nebo David.

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud