Brigáda na festivalu? Hosteska nebo pokladní

Možností brigády na filmovém festivalu v Karlových Varech je poměrně dost. Uplatnění najdou stovky brigádníků. Festival hledá například pokladní, hostesky či asistenty produkce. Podle Uljany Donátové z tiskového centra festivalu zhruba tři sta míst obsazují zkušení brigádníci, kteří už na festivalu pracovali, další stovku pak přijímají nově. Brigádu na festivalu ve Varech zajišťuje agentura Axial Personnel Agency.

A kdo má šanci získat brigádu? Primárně lidé žijící v Karlových Varech a blízkém okolí. Ti mají také při náboru brigádníků přednost. „Pokud nemáte bydliště ve Varech, tak nepřipadáte v úvahu, měla jsem velký zájem, poslala jsem CV i s doporučením už dva nebo tři roky po sobě a vždy domluva hrozná,“ stěžovala si na Facebooku festivalu neúspěšná žadatelka. Pokud máte zájem o brigádu, kontaktujte agenturu do 13. května na e-mail mff@axial.cz a přiložte fotografii s životopisem.

Brigáda v bezpečnostních službách na festivalu

Brigádu je možné sehnat také v bezpečnostních službách. S festivalem spolupracuje společnost D.I.SEVEN, která dodává muže oděné v košilích a oblecích s kravatou na krku. Ti hlídají nejen na různých místech v rámci festivalu, ale také hvězdy a osobnosti, které kráčí po červeném koberci. Agentura nabízí odměnu sto korun na hodinu, požaduje čistý trestní rejstřík.

Benefity brigády na festivalu Karlovy Vary

Výdělky brigádníků z minulých let jsou součástí pracovních smluv, které festival nezveřejňuje. Brigádníci se nicméně shodují, že jejich výše je slušná. Zaměstnanci festivalu mají také řadu benefitů.

V předchozích letech měli brigádníci zdarma přístup do bazénu či filmové projekce v případě, že se konkrétní sál nepovedlo obsadit. „Jako poděkování organizuje vedení festivalu pro zaměstnance raut, kde je možnost se setkat s Jiřím Bartoškou, a každý dostane hrnek s motivem festivalu, který je navržen jen pro zaměstnance,“ upozornil jeden z brigádníků.

Více o brigádě na MFF Karlovy Vary najdete zde >>>

Fotogalerie
9 fotografií