Brigáda na festivalu

Možností brigády na filmovém festivalu v Karlových Varech je poměrně dost. Uplatnění najdou stovky brigádníků. Festival hledá například pokladní, hostesky či asistenty produkce. Brigádu na festivalu ve Varech zajišťuje agentura Axial Personnel Agency.

A kdo má šanci získat brigádu? Primárně lidé žijící v Karlových Varech a blízkém okolí. Ti mají také při náboru brigádníků přednost. Pokud máte zájem o brigádu, kontaktujte agenturu do 30. dubna 2023 na e-mail mff@axial.cz a přiložte fotografii s životopisem.

Na festival jako stevard nebo hosteska

Festival pravidelně hledá i zkušené hostesky a stevardy. Ti se mohou hlásit přímo týmu KVIFF na email staffkviff@gmail.com. Nutností je přitom zaslání životopisu s fotografií a konfekčních velikostí. Čas na zaslání informací je přitom jen do 30. března 2023.

Kromě toho musí hostesky a stevardi splňovat následující požadavky:

  • věk 16 let a více
  • schopnost mluvit plynule anglicky
  • bydlení v Karlových Varech a okolí.

Benefity brigády na festivalu Karlovy Vary

Výdělky brigádníků z minulých let jsou součástí pracovních smluv, které festival nezveřejňuje. Brigádníci se nicméně shodují, že jejich výše je slušná. Zaměstnanci festivalu mají také řadu benefitů.

V předchozích letech měli brigádníci zdarma přístup do bazénu či filmové projekce v případě, že se konkrétní sál nepovedlo obsadit. „Jako poděkování organizuje vedení festivalu pro zaměstnance raut, kde je možnost se setkat s Jiřím Bartoškou, a každý dostane hrnek s motivem festivalu, který je navržen jen pro zaměstnance,“ upozornil jeden z brigádníků.

 

Fotogalerie
9 fotografií