Důvod pro odvolání svatby? Nějaký se vždycky najde! A třeba i na poslední chvíli!

 • Autor: DH - 
  4. 11. 2018
  18:00

  Dokázal by si někdo z vás představit, že pár dní před svým velkým dnem zrušíte svatbu? Ne? Přečtete si tento článek a my vás přesvědčíme o tom, že nic není nemožné.

 • 1.Středoškolská láska

  Svatba (ilustrační foto)Svatba (ilustrační foto) | profimedia.cz

  Tento případ zrušení svatby se odehrál ve Velké Británii. Angličanka Christy (26) se už v 16 letech zamilovala do svého spolužáka. Když ji požádal o ruku, řekla ano. Byla přesvědčená, že jde o správné rozhodnutí. Zasnoubeni byli přesně dva roky. Pak Christy vše zrušila.

  „Nedokázala jsem si představit, že s ním budu žít, že on je ta správná volba. Bylo to, jako bych se probudila z hlubokého spánku. Chtěla jsem být najednou volná a ještě toho před sňatkem tolik poznat, řekla mladá žena časopisu Glamour.

  Přestože ji polovina jejích přítel a známých kvůli rozhodnutí zrušit svatbu odepsala, nakonec poznala jiného muže, za kterého je šťastně vdaná…

 • 2.Měli jsme každý jiný pohled na svět

  Svatba (ilustrační foto)Svatba (ilustrační foto) | profimedia.cz

  Příběh číslo dva vypráví o zasnoubeném muži, kterému jednou do života promluvil nejlepší kamarád.

  „Brácho, nechci se plést mezi tebe a tvoji snoubenku. Dokonce ti ani nechci sugerovat nějaký svůj názor. Jen ti chci říct, aby sis sedl se svojí holkou a zeptal se jí, co od svatby a manželství očekává a na co se nejvíc těší. Pak si to porovnej s tím, na co se těšíš ty. Uvidíš,“ řekl mu tehdy.

  Muž si pak dával pozor, co jeho snoubenka odpovídá lidem, když se jí na budoucí manželství ptali. 

  Odpovědi zněly asi takto: „Moc se těším, až budu mít manžela, nový krásný prsten, dům, hromadu dětí, možná i štěňátko, veliký pozemek…“ On mezitím odpovídal jen: „Těším se, až bude mojí ženou a já budu mít jistotu, že je už navěky má…“

  Všem je asi jasné, proč tohle manželství nedopadlo...

 • 3.Snoubenec zloděj

  Svatba (ilustrační foto)Svatba (ilustrační foto) | profimedia.cz

  Jessica (36) byla šťastně zasnoubená a rozhodnutá žít s jediným mužem do konce svého života. Nakonec ho ale odkopla a odstřihla od svého života. Proč?

  Nejprve jí přišlo divné, že snoubenec nervózně odpovídá na otázky ohledně peněz a svých financí. Něco nebylo v pořádku. Po deseti měsících zasnoubení vše vyšlo najevo.

  „Když jsem přišla na rodinný účet, všimla jsem si, že tam chybí peníze. Zjistila jsem, že si je půjčil. Už ani nepočítal s tím, že by je někdy vrátil zpět. Rozešli jsme se,“ řekla Jessica, která svého snoubence potom už nikdy neviděla. A byla za to moc vděčná.

 • 4.Striptýz

  Svatba (ilustrační foto)Svatba (ilustrační foto) | profimedia.cz

  Ne vždy je ale možné zrušit zasnoubení tak hladce jako v předchozích případech.

  Muž z Floridy byl zasnoubený se svou dlouholetou přítelkyní. Když byl pozván na rozlučku se svobodou jednoho z kamarádů, chviličku váhal, ale pak přeci jen šel.

  Muži se odebrali do nedalekého striptýzového baru a potom se začaly dít věci. „Najednou jsem slyšel, jak moderátor vyvolává na podium Lilly. Nepřikládal jsem tomu žádnou váhu, když jsem se ale otočil, nebyla to jen tak lecjaká striptérka. Byla to moje snoubenka,“ vyzpovídal se pro časopis Glamour zděšený muž. „Lilly jí říkali kvůli tetování, na kterém byla vyobrazená lilie. Vím to, protože jsem jí ho platil,“ doplnil.

  Snoubenka se mu snažila vše vysvětlit. Tvrdila, že je v této branži krátce a že jí vynáší spoustu peněz. Muže to ale neobměkčilo a za tři dny byl zpět u rodičů v New Yorku.

 • 5.Český případ

  Svatba (ilustrační foto)Svatba (ilustrační foto) | profimedia.cz

  Pro Blesk se v roce 2016 vyzpovídala Eva. Byla zamilovaná do muže jménem Erik. Když ji po půl roce vztahu požádal o ruku, neváhala ani vteřinu. Rok se pak na sňatek oba připravovali.

  „Zlom přišel, když mi volala jedna z kamarádek, že svolala naši partu do oblíbené vinárny. Měla velký splín a vypadalo to, že se rozvede,“ vyprávěla tehdy Eva.

  Kamarádka ji šokovala vyprávěním o svém společném soužití, o tom, jak je těžké žít v manželství, a o nevěře, která k němu prý neodmyslitelně patří. Postupně se k ní přidaly i další dvě Eviny kamarádky a také ji přesvědčovaly, že svatba není správný krok.

  „Růžové brýle jsem si sundala přesně tři měsíce před svatbou. Ke všem těm pochybám, náhlému hledání chyb na Erikovi jsem navíc dostala práci snů a veškerou energii věnovala jí,“ řekla Eva.

  Když se Erik dozvěděl, že Eva chce svatbu zrušit a žít s ním dál „na divoko“, nechtěl už o společném soužití ani slyšet a vztah 22 dní před svatbou nakonec ukončil.

  Eva prý zatím svého rozhodnutí nelituje…

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud