Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 22°C

Místopředseda ČSSD Michal Hašek (37): Zeman nás možná překvapí!

Hašek si netroufá Zemanovo řešení k současné vládní krizi ani odhadnout.
Hašek si netroufá Zemanovo řešení k současné vládní krizi ani odhadnout.  (Autor: ČTK)
Autor: red - 
19. června 2013
06:34

Druhý muž sociální demokracie, hejtman Michal Hašek, se včera ve Sněmovně sešel s novináři. Podle něj už dál nemůže existovat vláda stylu „díky za každé nové ráno“.

Stále trváte na předčasných volbách?

Myslím si, že lidé, když se dívají na dnešní politiku, už těžko nacházejí alespoň trochu slušná slova. Prodlužování této agonie bude znamenat radikalizaci společnosti. My chceme, aby lidé měli možnost co nejdříve znovu rozdat karty.

Kdy máte v plánu sejít se s prezidentem Milošem Zemanem?

Pan prezident avizoval, že jednání s lídry politických stran proběhnou o víkendu, a to v Lánech. Mohu říci, že za sociální demokracii pojedeme vyjednávat ve složení Bohuslav Sobotka, jako předseda ČSSD, a já jako statutární místopředseda. Pozváni jsme na sobotu.

Co podle vás pan prezident nyní učiní?

Nechci předbíhat, ale Miloš Zeman je také mistr překvapení, uvidíme, jestli nás všechny a celou politickou scénu nepřekvapí nějakým výjimečným či netradičním řešením.

kuna ( 19. června 2013 12:28 )

At je to Petr nebo Pavel je to pořád v lidech a o lidech.Není to vůbec o stranické příslušnosti , je to jen v lidech.Strana ODS ač pravicová totálně selhala , stáhla nás ke dnu , není mezi nimi jediný člověk který by nebyl zkorumpovaný a který by si na korupci nezákladal politickou karieru.Nejsou politický vzdělaní nemají proto žádný vztah ke své vlasti , nectí principy politiky , hájí jen své zájmy ve svůj prospěch .Strana ODS je toho jasným důkazem.

kuna ( 19. června 2013 12:14 )

Diktatura rudá nebo modrá vyjde na stejno , pořád to je diktatura jedné jsme se zbavili a druhá nejsou jako oni a tak přitvrdili .Do hajzlu s nimi.

kuna ( 19. června 2013 12:10 )

Tím není nikdo v současném sloŽení strany ODS

japos22 ( 19. června 2013 11:36 )

A ještě to zdravíčko, bez toho to nemá smysl... tohle je bez ironie

lunatic ( 19. června 2013 11:30 )

 Přeji si,aby tenhle marasmus a nepřehledná situace vydrželi ještě tak 15-20let;to mi bude cca 70 - děti nemám ... a po mě = POTOPA

Zobrazit celou diskusi