Dcery Nagyovou neopustily: "Milujeme tě, mami!" vzkazují do vazby

Autor: Vera Renovica, ljš - 
15. 6. 2013
18:43

Prožívají nejtěžší okamžiky v životě. Jejich matku, šéfku Nečasova kabinetu poslal ostravský soud za mříže, zpoza kterých pravděpodobně jen tak nevyjde. Možná kvůli ní padne vláda, možná ji odsoudí na dlouhá léta. Přesto Štěpánka a Nikola vzkazují: Mami, milujeme tě! Zůstaň silná!

Pár hodin poté, co Jana Nagyová skončila v rukou policie, zveřejnila starší ze sester Nagyových na svém Facebooku fotografii, na níž pózuje spolu se svou mladší sestrou Štěpánkou. Na bílých tričkách mají natištěnou fotografii Nagyové a anglický nápis, který v překladu znamená "miluji svoji mámu".

Mladší Štěpánka na tutéž sociální síť umístila další anglický slogan, v překladu "zůstaň silná". Možná je to vzkaz pro matku, možná si sama dodává sílu v momentě, kdy zůstala se sestrou sama.

Luxusní bydlení

Z dalších fotografií je ale evidentní, že se pohledným dívkám nepříčil život na vysoké noze plynoucí z matčina poměru s premiérem Petrem Nečasem (48) a hrazený z kapes voličů. Na jedné fotce hýří úsměvy na místě nápadně připomínajícím oblíbenou lokalitu schůzek pražských kmotrů s kávou za 90 korun – tedy Obecní dům.

Nečasovy děti: Ticho po pěšině…

Možná se nechtějí na sociálních sítích předvádět, možná je ale táta premiér svým skandálem zklamal. Potomci Petra Nečase (48, ODS), Tomáš (23) a Tereza (17) na Facebooku jeho osud nekomentovali. Jen nejstarší syn Ondřej (26) zátah na Úřad vlády přirovnal k americkému seriálu Hra o trůny, kde se rody vyvražďují kvůli moci nad královstvími.

Doporučujeme
andy63 ( 22. června 2013 10:06 )

rezacek ( 21. června 2013 10:22 )

Matka profláklá zlodějka a prostitutka na úrovni. Ale koryto z toho měly i dcerunky, takže stojej za mámou.

mirkazam ( 21. června 2013 07:45 )

A copak dcerunky, vy neumíte česky ???

6010 ( 20. června 2013 13:31 )

A já holkám vzkazuji:"holky, choďte teď raději kanálama"!

monicakmonca ( 18. června 2013 19:45 )

Zdarec. Teď se šíří po netu a mezi lidma zajímavá možnost přivýdělku, skvělá i pro maturanty.. Už od začátku května si takto sama přivydělávám a jsem tím fascinována Nad poměry si díky tomu sice nežiju, ale dokud můžu, tak to dojím, co to jde. Více info na Petrblog.wz.sk

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa