Středa 17. dubna 2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie
Oblačno, déšť 10°C

Kandidát na prezidenta Franz: Závažná nemoc nehtů

Autor: ljš - 
7. ledna 2013
12:02

Zdálo by se, že na svůj zevnějšek klade kandidát na prezidenta Vladimír Franz (53) velký důraz. Jeho potetované tělo a vtipná kampaň zaujaly dokonce i francouzské reportéry. Co ale rozhodně nezaujme v pozitivním slova smyslu jsou jeho silně poškozené nehty... Podle lékařů za tím mohou být zdravotní problémy!

"Bez dalších vyšetření lze konstatovat, že se jedná o onychodystrofii, tedy obecně o změnu tvaru nehtové ploténky. Ta může vzniknout nejen houbovou infekcí, lidově označovanou jako plíseň, ale může jít i o doprovodnou změnu při jiných neinfekčních chorobách nebo onemocnění jiných orgánů," řekl deníku Aha! dermatolog profesor Petr Arenberger.

Zahraniční diplomaté se však jeho vítězství ve volbách bát nemusí. Podle odborníku ani v případě plísně přenos podáním ruky nehrozí. Franz má navíc pro svou zanedbanou manikúru daleko prostší vysvětlení. Za vším je prý tvrdá práce. "Já jsem se dost hrabal na zahrádce, dělám všechno rukama. Víc v tom nehledejte," popřel rezolutně zdravotní problémy.

Video  Kandidát na prezidenta Vladimír Franz  - Blesk
Video se připravuje ...

miluska222 ( 9. ledna 2013 13:29 )

KOMUNISTY A PAPALÁŠE TAKY NECHCI, VOLÍM PANÍ ZUZANU ROITHOVOU, TA NÁM OSTUDU DĚLAT NEBUDE ! JE ČAS NA ZMĚNU, NA HRADĚ CHCI KONEČNĚ ŽENU

bozatko77 ( 8. ledna 2013 14:31 )

Moje slova . Jenom škoda, že to hodně lidem furt nedochází, že jsme pro ty nahoře jenom póvl na práci.

benel ( 7. ledna 2013 21:38 )

jak míchal barvu na tetování, tak se mu zažrala za nehty

hlinsko ( 7. ledna 2013 18:52 )

A zločince Mrázka, který chtěl promluvit o Klausovi i Zemanovi nechal popravit.

hlinsko ( 7. ledna 2013 18:47 )

Klausův zjev je typickým zjevem podvraťáka, izidora a intrikána v jedné osobě. Jeho sladký hlas jeho zrádnou povahu dále stupňuje.

Zobrazit celou diskusi