Renč režíruje Zemana: Podívejte se exkluzivně na předvolební klip

Předvolební klip Miloše Zemana režíroval Filip Renč
Autor: shp - 
9. 12. 2012
11:10

Miloš Zeman to myslí s bojem o Hrad vážně. Jako režiséra si totiž pro předvolební klipy vybral uznávaného českého filmaře Filipa Renče. Podívejte se exkluzivně na první z nich.

Předvolební klipy budou České republice představeny na tiskové konferenci o nadcházejícím čtvrtku. Blesk.cz ale získal exkluzivně tato videa s předstihem a dnes vám přinášíme první z nich. Všechna pak pohromadě zveřejníme ve středu!

Video Předvolební klip Miloše Zemana exkluzivně na Blesk.cz! - Režie Filip Renč
1080p 720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
doktorka6 ( 10. ledna 2013 08:58 )

Vážení, nenechte si vymývat mozky tím co kdo napíše. Tady Vám všem doporučuji video: - to vám objasní rozdíl mezi tím co média píší a tím co je pravdou. č.4 Táňa Fischerová zde mluví jak na ni nechutně útočí aby odstoupila, stojí to za poslech, udělejte si vlastní názor ! http://www.youtube.com/watch?v=GgWtseOSI6s Děkuji za čas který tomu věnujete a volte uvážlivě

doktorka6 ( 20. prosince 2012 20:33 )

hrouzek-pláte se zda se mýlíte. Odpovídám jednoznačně ANO, BOHUŽEL SE MYLITE. Jestli jste tak naivní, že máte za to, že tento pán který je kamarádem narcise bude hájit vaše zájmy tj. zájmy obyčejných lidí, jste na hlubokém omylu. Tak jak zametli s našimi hlasy voličů a rozdělili se pozice podle svého za pomoci opoziční smlouvy, stejně tak nebudou i nadále, když jim to umožníme zajímat jak my obyčejní lidé žijeme. Je to stejné, jako kdyby jste chtěl naučit PSA mňoukat, stejně nakonec udělá HAF! Chápete, co vám chci naznačit! Nevěřte JIM veřte SAMI SOBĚ www.pozitivnievoluce.cz a dejte šanci Táně Fischerové - za tu Vám všem ručím, ta nás nedá !

hrouzek ( 18. prosince 2012 18:21 )

Od samého začátku říkám,že nejlepším kandidátem je Miloš Zeman.Ty chyby za jeho premiérování sice byli,to je pravda. Ale má ma nich vinu jen on?mMiloš není vulgární,má dobrý přehled o dění v ČR.Také bych si troufám tvrdit,že ani uplatit by se nedal.Vím,že neříkám nijak moc přesvědčivou agitaci pro Zemana.Republika je příliš a příliš rozeštvaná,nejednotná a cílevědomě dezorientována. Nezákonnosti páchají přímo vládní činitelé za vydatné pomoci modrých ptáků a proto už dopředu je osočován každý další kandidát na cokoliv ,kde se přesouvají peníze. Jen se podívajte na tu pakáž co vyprdli veverky.Ta jejich zplodina jde naprosto evidentně jen po penězích.A zkuste jí někdo něco udělat.Zahalí se do poslanecké imunity a jen se vám všem bude chechtat do obličeje.Proto si také myslím,že funkce prezidenta bude setsakramensky ožehavá funkce.Alespoň z počátku než se to nějak utřepe a lidé si zase zvyknou.A pak opět bude " Točte se pardálové . Nebo se mýlím? Nevím proč,ale Zemanovi věřím,že by to nedopustil.

doktorka6 ( 11. prosince 2012 17:46 )

Tedy fakt se divím, to pan Renč na tom musí být hodně bídně, když se tomuto propůjčí. V dalších zprávách dokonce uvedly s p.Renčem rozhovor kde p. Zemana vychvaluje. Holt platí stále přísloví: -KOHO CHLEBA JÍŠ, TOHO PÍSEŇ ZPÍVEJ...že se nestydí. Navíc koninu platíme my všichni z našich daní...

futurista ( 10. prosince 2012 01:20 )

Zeman nejen že se obklopoval největšími zloději v púorevolučních dějinách, ale jeden z jeho nejbližších spolupracovníků byl dokonce odsouzen za přípravu vraždy novinářky Slonkové, která téhle jeho partě šlapala na paty. Tohle monstrum chcete za prezidenta? Nebo už si to ani nepamatujete?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa