Prezidentský kandidát Jan Fischer se stal poprvé dědečkem: Narodila se mu vnučka!
Žhavý kandidát na prezidenta Jan Fischer (61) se v sobotu stal poprvé dědečkem. Jeho dceři Kateřině Drbohlavové (32) se narodila holčička Magdaléna.
Vnučka možné nové hlavy státu není žádný obr. „Váží 2,8 kilogramu a měří 48 centimetrů,“ vzkázal Fischer po své mluvčí Janě Víškové. Holčička i maminka jsou ale v pořádku, i když porod přišel pár dní po termínu. „Obě děvčata jsou zdravá,“ dodal šťastný dědeček.
Fischer má celkem tři děti – dceru a dva syny. Kateřinu má z prvního manželství. I s jeho druhou manželkou Danou (64) ale vychází dobře.
„Podílíme se třeba na takových věcech, jako je koupě kočárku,“ sdělila Blesku Fischerová pár týdnů před porodem. Tu snad teď narození nevlastní vnučky alespoň přivede na jiné myšlenky poté, co jí před pár dny zemřela devadesátiletá maminka.
Vážený Pane Fišere.To že jste byl sám komunistou a nyní se stydíte za to co jste dělal a díky komu jste získal vzdělání se můžete stydět. Na hrad ani nepomýšlejte tam patří féroví lidé jako je Zeman.Váše výroky o tom že komunisté jsou extrémisté tak to by jste měl soudit spíše svůj původ běžte si žít tam odkud pocházíte a vedení tohoto státu přenechejte správnému Čechovi.Stejně jako jste říkál a hlásal jak je průhledná vaše finanční situace a financování Vaši kampaně tak jste jen lhář a lidé tohoto státu nechtějí mít za prezidenta člověka který má jiné smyšlení než Český nárok.