Čtvrtek 23. března 2023
Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel
Oblačno 17°C

Miloš Zeman na chatu v Blesk.cz: Proč důchodce z Vysočiny míří na Hrad?

Zeman si připil v redakci Blesku na zdraví
Zeman si připil v redakci Blesku na zdraví  (Autor: Blesk - Martin Sekanina)
Autor: red - 
12. září 2012
11:16

Prezidentský kandidát a profesionální důchodce z Vysočiny Miloš Zeman byl dnes na chatu v redakci Blesk.cz. Ochotně zodpověděl všechny vaše otázky! Jak sám říká: "Nejsou hloupé otázky, pouze hloupé odpovědi." Při chatování si přitom neodpustil svou oblíbenou cigaretu a napil se i slivovice!

ONLINE CHAT
Dobry den, chtel jsem se zeptat jak hodlate nalozit s dnesni krzi ,a jak zvisit nezamestnanost u nas v cr dekuji(michal.uk)
Foto
Jediný způsob, jak překonat krizi, je více investovat a méně spotřebovávat. Vím, že je to nepopulární, ale jedině investice vytvářejí nová pracovní místa, a tak snižují nezaměstnanost. Protože je to padesátá otázka, děkuji všem tazatelům a připomínám jim, že nejsou hloupé otázky, pouze hloupé odpovědi.
Pane Zemane politická scéna vás potřebuje. Myslím si, že můžete Česku hodně pomoct, tak prosím udělejte všechno proto, aby jste byl prezidentem. No a pokud to nevyjde, tak zkuste kandidovat do PS. Myslím si, že jste byl nejlepší politik a takového je škoda, aby už více neovlivňoval dění v Česku.(Petr N)
Foto
Děkuji za vaše ocenění.
Dobrý den, myslím, že na prezidentský úřad nedosáhnete, ale hlas Vám dám, aspoň by byla na Hradě prča...Jak se díváte na zázračné zbohatnutí koloťuka Grose během jeho působení ve vládě?(Frenk)
Foto
Pokud by byl přijat zákon o prokázání původu příjmu a majetku, obávám se, že Stanislav Gross by byl spíše než na Floridě v Ruzyni.
Dnes kritizujete současné politiky i volební systém. Sám jste byl premiérem, tak proč jste to nezměnil? Říkáte, že poslanci jsou hlasovacími automaty, souhlasím. Nehlasují podle sebe, ale podle stranického doporučení. Nabízí se otázka, proč jste sám neudělal změnu a všude, kde vidíte špatný systém, tak proč to není už 10 let změněno? Vždyť volební systém mohla změnit i Vaše vláda a teď jste nemusel nad tím lamentovat.(Miroslav Vystrčil)
Foto
Pokud se domníváte, že volební systém může změnit vláda, neznáte pravidla parlamentní demokracie. Změnu volebního systému formou zákona jsme předložili, ale tuto změnu odmítl Ústavní soud.
Koukal jste o víkendu na Dánsko - Česko a včera na Česko - Finsko? Jste fotbalový fanda? A co říkáte na současnou českou repre pod vedením Bílka?(fotbalovy expert)
Foto
Nejsem fotbalový fanda a vím, že mi to u některých voličů může uškodit. Nekandiduji však na funkci trenéra naší národní fotbalové reprezentace.
Proč jsou k vidění Vaše bilbordy, když jste avizoval, že žádné mít nebudete? Neprotiřečíte si? Můžeme Vám věřit? (Pavlínka )
Foto
Odpověď naleznete v reakci na jednu z předchozích otázek.
Co si myslíte o výroku šéfa ČSSD Sobotky, že kandidáti na prezidenta jsou přestárlí? Není to nevychovanost, drzost a neúcta? Jaký vztah vůbec k současné ČSSD máte a jak vidíte její současné počínání v opozici? A nemůžu nevzpomenout soc. dem. za vašeho šéfování. Postavil jste jí na nohy, to ano, ale nebyla opoziční smlouva s Klausem jedním velkým podvodem na voliče?(Ing. Prasek)
Foto
Jestli, že se dvě největší strany dohodnou na tom, že ta, která vyhraje bude vládnout a druhá na pásce je bude kontrolovat z parlamentu, není to v žádném případě podvod na voliče. Každá menšinová vláda všude v Evropě je kryta nějakým druhem opoziční smlouvy, jinak by padla druhý den. Pokud jde o výroky pana Sobotky, komentuji pouze ty výroky, které pokládám za inteligentní.
Dobrý den. 1.Nedávno jsem četl, že už teď jste za prezidentskou kampaň utratil více, než jste původně říkal. Proč jste neřekl hned pravdu kolik budete potřbovat? Nevrhá to na jakéhokoli kandidáta negativní světlo, pokud neříká pravdu? 2.Stále sbíráte podpisy občanů, kolik si myslíte, že získáte pospisů nebo s kolika podpisy budete spokojen? Podle mě tohle je zkreslené, protože lidé to sice podepíší, ale nikde není psáno, že budou volit toho, komu kandidaturu podepsaly.(Jirka)
Foto
Nepovažuji občany za idioty a nemyslím si proto, že by podepisovali dobrovolně petice za něco, co sami nechtějí. Billboardy jsem sám nechtěl, ale několik sponzorů uvolnilo své prostředky s tím, že na nic jiného je nedají. Sám bych si přál, aby si občané přečetli můj životní příběh, který každý dostane v listopadu do schránky, a náklady na něj se budou skutečně pohybovat v limitu, který jsem uvedl.
Dobrý den, pane Zemane. Nemusíme mít v případě Vašeho zvolení strach o váš zdravitní stav? Hodně kouříte a zdravá životospráva není vaše silná stránka..Děkuji (Martinek )
Foto
Absolvoval jsem komplexní lékařskou prohlídku a lékaři mě ujistili, že jsem totálně zdravý, například, že mám prostatu jako panic.
Proč zahraniční občané, kteří mají trvalé bydliště v ČR mají nárok na sociální dávky - když nikdy v ČR nepracovali a nezaplatili žádné sociální pojištění?(Novák)
Foto
Každá země se stará především o své vlastní občany, v době konjuktury přijímá i zahraniční pracovní síly, ale v době krize je posílá zpátky do jejich zemí. Tak postupuje například Francie nebo Německo a není důvod, abychom tak nepostupovali i my.
Pokud nebudete zvolen prezidentem, je možné, že se ještě někdy budete ucházet o politické křeslo v Parlamentu ČR? Hodně mě mrzelo, když jste se nedostal se Zemanovci do PS.(Petr N.)
Foto
Budete-li stranu práv občanů volit ve volbách roku 2014, věřím, že se tentokrát do parlamentu dostane.
Dobrý den. Na kolik procent odhaduje, že vás občané zvolí prezidentem?(Joska)
Foto
Moje stoprocentně spolehlivá prognóza zní, že to bude v intervalu nula až sto procent.
Držím Vám palce a doufám, že se nenecháte zaprodat.Věřím že jste pravý Čech.(jirka)
Foto
České národní zájmy nehájí ten, kdo o nich řve na náměstích, ale ten, kdo dokáže tvrdě vyjednávat v Bruselu, i jinde.
Dobrý den, předem bych Vám chtěl vyslovit svoji stoprocentní podporu ve Vaší politické činnosti a dodat, že si Vás vážím nejen jako politika ale i jako člověka. Vím, že jste se k podobné otázce již v minulosti vyjadřoval, ale přesto bych se rád zeptal. V případě, že budete zvolen prezidentem máte nějaký plán jak donutit či přesvědčit levici a pravici ke společné práci ku prospěchu svých zaměstnavatelů čili daňových poplatníků? Můj názor je takový, že největším problémem současné politiky je jakási bezmyšlenkovitá opoziční nevraživost a ti co se nad ni povznesou jsou pak nazýváni přeběhlíky apod. A právě "správný" prezident by, dle mého názoru, měl být tím lékem, který donutí zákonodárce zapomenout na mezistranické neshody a začít budovat prosperitu a stabilitu. Děkuji. S přáním mnoha úspěchů Tomáš Cízl(Tomáš Cízl)
Foto
Levici a pravici jsem již jednou donutil ke spolupráci a doufám, že by se mi to podařilo i v budoucnosti.
krásný den pane Zemane chtěl jsem se Vás zeptat, co pak si myslíte o tom-to, proč pak vlastně se rozhodl (ne)kandidovat na Prezidenta ve České Republice, tento se nacházející z prezident Akademické činnosti na CERGE Univerzity Karlovy a Národohospodářském ústavu Akademie věd ČR a Kolumbijské univerzitě v New Yorku= pan Jan Švejnar, pak jenom stálo za Pravými důvody. Děkuji za odpověd(bobin)
Foto
Pan Švejnar sám uvedl, že nesehnal na svoji kampaň dost sponzorů. Bylo ovšem právem těchto sponzorů ho odmítnout, pokud měli názor, že nemá politické zkušenosti.
Doporučil bych vám nový slogan na billboardy: "Ruský kandidát na českého prezidenta". Aspoň byste konečně jednou mluvil pravdu.(Roman Vávra)
Foto
Doporučuji váš slogan doplnit: Izraelský kandidát na českého prezidenta, americký kandidát na českého prezidenta, slovenský kandidát na českého prezidenta a tak dále. Všechny tyto a další země jsem totiž jako premiér navštívil a s jejich představiteli mám i nadále dobré vztahy.
Co byste udělal s tím, že podnikatelé kupují ubytovny a zaplní je cikány, kteří nepracují a ubytování platí uřady. Jakou mají pak motivaci k práci?(vera Smidková)
Foto
Nebudou-li lidé, kteří odmítají pracovat, pobírat sociální dávky, nebudou mít ani na ty ubytovny. Motivace k práci existuje tehdy, jestliže i minimální mzda je výrazně vyšší než existenční minimum.
Dobrý den pane Zemane, otázku nemám. Chci Vám pouze popřát úspěch v prezidentské volbě. Naše země je velmi chudá na státníky.Jsem ráda, že kandidujete. Jste mi názorově bližší, než současný pan prezident, ačkoliv i jeho považuji za státníka. Máte jedno společné - své vlastní názory, nejste loutky. Budu Vás volit.(mamamia)
Foto
Velice vám děkuji za váš názor, máte dobrý vkus.
Kam povede Vaše první zahraniční cesta pokud se stanete prezidentem? Do Ruska nebo do Číny?(Adam Toman)
Foto
Každý český prezident by měl jako první v zemi navštívit Slovensko.
Vážený pane inženýre zapracoval jste během svého pobytu na své znalosti angličtiny aby nedocházelo k dalším faux pas jako když jste byl premiérem? Za příklad uvedu např. vaše hloupé vyjádření, ve kterém jste J. Arafata přirovnal k A. Hitlerovi....(Karel Tichý)
Foto
To, že jsem Arafata přirovnal k Adolfu Hitlerovi, nebylo dáno špatnou znalostí angličtiny, ale mým hlubokým přesvědčením. Protože z vaší otázky vyplývá vaše plynulá znalost angličtiny, doporučuji vám k přečtení knihu Oriany Fallaci: Rage and Pride, která se Arafatem podrobněji zabývá.
Máte představu jak angažujete Vašeho sponzora Zdeňka Zbytka pokud se stanete prezidentem? Jako předlistopadový velitel tankové divize má jistě mnoho "zkušeností", mohl by se tak např. stát náčelníkem Vojenské kanceláře prezidenta republiky, co vy na to?(Záložák)
Foto
Neovažuji o tom, že bych v případě svého zvolení měnil pracovníky kanceláře prezidenta republiky, pokud jsou profesionmálové.
Pane Zemane, dělá mi starosti Váš výrazně proruský postoj, přitom z Ruska přišla vždy jen bída a smrad. Jestli Vás lidé nedejbože zvolí, jste schopen objektivně zhodnotit co je zájmem ČR a co ne? Např. přílišné kamarádíčkování s diktátorem Putinem a další ruskou verbeží a zaprodání ČR ruské mafii rozhodně českým zájmem není.(Jan Čech)
Foto
Zájmem České republiky je mít korektní vztahy se všemi významnými ekonomikami, tedy nejenom s Ruskem a Čínou, ale také s Indií nebo Brazílií a pochopitelně především s Evropskou unií a Spojenými státy. Mluvit o ruské verbeži může jen idiot, protože Rusy byli i Tolstoj, Čechov, Dostojevskij, Solženicyn a mnozí další.
Navazuji na předchozí otázku.Proč nemohou obce spolurozhodovat o udělení trvalého pobytu,když je evidentně jasné,že v mnoha případech "ubytování "problemových občanů je pouze tunel na stát /doplatky na bydlení/(Hans Taube)
Foto
V minulosti platilo domovské právo a obce měly povinost starat se o své občany a nepřestěhovávat je do jiných obcí. Současně však mohly uložit těmto občanům pracovní povinost a posílat je do obecní šatlavy.
Každý si pamatuje autobus Zemák, proč s ním nepokračujete i v předvolební kampani? Nebo si myslíte, že budoucí prezident by neměl lákat na tlačenku?(Liška)
Foto
Na tlačenku jsem nikdy nikoho nelákal, ostatně její kvalita v poslední době poklesla. Autobus Zemák zvládnul několik tisíc diváků, zatím co televizní diskuze zvládnou několik set tisíc diváků. To je tedy důvod, proč dávám přednost televizi před autobusem.
Dobrý den pane Zemane, mám průměrný důchod a tak by mne zajímalo jestli budete prosazovat,až budete prezident,fixní částku valorizace důchodů pro všechny.Nynější důchodci co nastupují do důchodu mají penze o hodně vyšší ,a podle nastavení se nám ještě vzdalují.Děkuji za odpověď.(František)
Foto
Souhlasím s názorem, že valorizace důchodů nemá probíhat procenticky, protože se tím zvyšují rozdíly mezi vyplácenými důchody, ale pevnou částkou.
Co si myslíte o akci Prague Pride?(Ludanek)
Foto
Neberu homosexuálům právo pořádat své pochody, uvítal bych pouze, kdyby obdobný pochod uspořádali i heterosexuálové. V Praze by bylo veseleji.
Dobrý den. Jaký byl podle vás Václav Klaus prezident? Nedělal nám ve světě spíš svými vyjádřeními ostudu? A v čem byste byl lepší než on? Děkuji za odpověď(Irenka)
Foto
Myslím si, že Václav Klaus byl dobrý prezident. Nechci tvrdit, že bych byl lepší, než on, ale v některých oblastech bych byl určitě jiný. Mám tím na mysli zejména vztah k Evropské unii.
Jak pomůžete řešit otázku využívání sociálních dávek našich spoluobčanů romské národnosti a jejich chování k tzv. většině.(bobos)
Foto
Ten, kdo odmítá nabídnutou práci, by neměl mít nárok na sociální dávky bez ohledu na to, zda je rom nebo nerom.
Miloši, jaká slivovice je nejlepší?(Karel z Vysočiny)
Foto
Ta, která má padesát jedna a půl procenta.
KRÁSNÝ DEN,. CHTĚLA BYCH VÁS ZA PREZIDENTA ČR,.BYLA BY KONEČNĚ POŘÁDNÁ LEGRACE : - )))(GABRIELA)
Foto
Jakýkoliv politik, který nemá smysl pro humor, je nebezpečný sobě i občanům.
Dobrý den, prezidentské pravomoci jsou omezené, ale kdyby jste byl zvolen, co byste udělal, abychom si měli lépe?(Klonfrnda)
Foto
Nechi lhát a tvrdit, že prezident může všechno. Na druhé straně bych naléhal na vládu i parlament, aby bylo zavedeno progresivní zdanění příjmů podobně jako ve skandinávských zemích, a aby získané prostředky šly do školství, zdravotnictví a sociální péče.
Zdravím, co si myslíte o ostatních prezidentských kandidátech? Považujete Jana Fischera za svého největšího soupeře? Podle předvolebních výzkumů jím je. V čem jste lepší než on?(Daniela)
Foto
Řekl jsem mnohokrát, že nebudu kritizovat jakéhokoliv prezidentského protikandidáta. Jan Fischer je bezesporu můj největší soupěř. Oba dva jsme bývalí premiéři a lišíme se délkou praxe.
Zdravím Vás, pane Zemane. za svou politickou kariéru jste se několikrát hanlivě vyjádřil o novinářích. Řekl jste o nich, že jsou pitomci, hnůj a fekálie. Myslíte si, že to jsou slova hodná prezidenta? Prezident přece musí i s tiskem vycházet. Díky za odpověď.(Pan Houba)
Foto
Pokud si o novinářích myslím, že to jsou pitomci, řeknu to v jakékoliv pozici, protože žádná funkce nemá být tlumičem názorů.
Miloši, nepřemýšlíte, že pokud byste byl zvolen prezidentem, tak přesunete sídlo prezidenta na Vysočinu? Vždyť to tam máte tak rád...(Edita Facková)
Foto
Budu-li zvolen, budu jezdit na Vysočinu na dovolenou. Totéž jsem ostatně dělal i jako premiér.
Pane Zemane, prezident Václav Klaus byl několikrát přistižen s milenkou. Myslíte si, že si hlava státu může takovouto avantýrku dovolit? neháže tím špatné světlo na celou republiku? Co si o tom myslíte?(Lazy Ríša)
Foto
Jsem sice věrný své ženě, ale toleroval bych jiným politikům milenky, pokud by nekradli.
Dobrý den, pokud vím, tak vaše manželka Ivana prodává vína. Myslíte si, že je připravena na roli první dámy?(Frenchcore addict)
Foto
Moje manželka Ivana neprodává vína. A kdyby tomu tak bylo, považoval bych to za mimořádně zajímavé povolání.
Dobrý den, pane Zemane. Kdysi jste řekl, že skutečný vlastenec kouří, pije a umírá na hranici důchodového věku, protože tím oboustranně prospěje státnímu rozpočtu. Platí to i pro prezidenta?(Pandominator)
Foto
Člověk, který nedokáže pochopit vtip, je odsouzen k tomu, aby nebyl brán vážně.
Pane Zemane, myslíte si, že se svou vášní pro alkohol, zejména slivovici, budete reprezentativní prezident?(Lenička Bergnerová)
Foto
Winston Churchill vypil denně dvě lahve whiskey, tři lahve šampaňského a vykouřil osm silných doutníků. Já si dám denně dva panáčky slivovice. Pokud to nazýváte vášní pro alkohol, musíte být sama totální abstinent.
Dobrý den. Pane Zemane, pokud byste se stal prezidentem ČR jak byste odčinil vlastní chyby, které se dodnes negativně podepisují na životech českých občanů? Mluvím například o Vašem přispění k vzniku soukromch exekutorů, kteří se chovají neurvale, bezostyšně a téměř beztrestně a vyhánějí bez skrupulí lidi do náručí naprosté chudoby, ba i smrti za drobné dluhy. A jak vysvětlíte občanům Vaše nepominutelné přispění k vítězství pravice (a tím i k utrpení chudších vrstev obyvatelstva) v minulých volbách a jestli Vaše nynější spojení s prezidentem Klausem stojí na podobných principech na jakých jste spolu vybudovali někdejší opoziční smlouvu.Děkuji za odpověď(Milan)
Foto
Soukromí exekutoři měli urychlit exekuční řízení, protože státní exekutoři nestíhali při vysokém počtu velkých dlužníků vykonávat svoji funkci. Na druhé straně je zapotřebí omezit jejich právo zabavovat hodnoty, které vícenásobně přesahují vymáhaný dluh, což se již zákonem stalo. Vaše iluze, že jsem přispěl k vítězství pravice je založena na tom, že Jiří Paroubek mohl sestavit vládu, i když s ním nikdo nechtěl vstoupit do koalice. Václava Klause si vážím za to, že dokázal hájit národní zájmy a držet slovo, na druhé straně, se výrazně lišíme například v názoru na Evropskou unii.
Sledujete kauzu pančovaného alkoholu? CO si o tom myslíte? Lidi pijou levný alkohol, protože často je to jediné, co v tomto státě mužou. Je to smutný obrázek celé společnosti. Co vy na to?(Sancho Panza)
Foto
Zlínská organizace strany práv občanů si dala ještě před aférou s metylalkoholem do svého krajského programu možnost povolit domácí pálení do určité výše. Pak by spotřeba pančovaného alkoholu výrazně klesla.
Pane Zemane, dobrý den. Máte připravený nějaký trumf v rukávu pro prezidentskou kampaň? Bude slavný autobus Zemák? Gulášek a případně panák nějaké zemákovky? :)) Držim palce, jste bourák..(Zemák)
Foto
Děkuji, že držíte palce a dívejte se na televizi, protože jsem svým protikandidátům nabídl polovinu svého vysílacího času pro vzájemné diskuze. Uvidíme, jestli to vezmou.
Vazeny pane, proc a za koho chcete kandidovat na post presidenta, pro Vas bude lepsi kdyz budete na Vysocine radeji dal objimat stromy a popijet slivovicku, kterou mate porad rad. My o Vas jako presidenta nestojime.(Hovorkova Monika)
Foto
Paní Moniko Hovorková, mám rád lidi, kteří řeknou já Monika Hovorková o vás nestojím. Nemám rád lidi, kteří řeknou my o vás nestojíme. Jen zbabělec se skrývá za druhé a nemluví svým vlastním jménem. Otázka, za koho chci kandidovat má jednoduchou odpověď. Za 80 tisíc lidí, kteří v současné době podepsali petici za moji kandidaturu, což je nejvíce ze všech kandidátů.
Dobrý den. Máte na chalupě zásoby becherovky, a nebo nakupujete průběžně? Kde se u vás vzala obliba v tomhle pití?(Ondra)
Foto
Zaostáváte pouhých sedm let, kdy jsem přešel z Becherovky na slivovici. Tu nenakupuji, protože jako známému zkorumpovanému politikovi, mi ji na chalupu vozí přátelé.
Dobrý den, pane Zemane. Chtěla jsem se vás zeptat, jestli si myslíte, že bylo špatné rozhodnutí, když po revoluci nebyla zakázána komunistitcka strana. Děkuji a přeji jen to dobré. (Sabina)
Foto
Kdyby byla zakázána komunistická strana, přejmenovala by se a pokračovala by dále pod jiným jménem. Podobně jako dělnická strana sociální spravedlnosti. Děkuji za přání všeho dobrého.
Proc se obcan Zeman na Vysocine probouzi v dobe konani jakykoliv voleb? Neni vasim ukolem ubirat hlasy levicove opozici a k lizu nepustit nove vznikle politicke strany? O Husakovi jste hovoril jako o prestarlem, dementnim starci a vas vek je OK? Kde a jak zije vase manzelka a dcera? Z duchodu sveho chlebodarce? Z prispevku modrych topackych lidi? Z naturalii v podobe Becherovky(Jouda Joudový)
Foto
Skutečný občan se má probouzet minimálně v době konání jakýchkoliv voleb. Odporujete si, když tvrdíte, že na jedné straně ubírám hlasy levicové opozici a na druhé straně nepouštím k lizu nově vzniklé politické strany, kterou je ovšem i strana práv občanů. Z vaší otázky soudím, že jste v pubertálním věku a kdokoli nad 60 patří do domova důchodců. Manželka a dcera žijí v Praze, kde pracují a studují. Protože pracují, nežijí z mého důchodu.Příspěvek od modrých topáckých lidí nedostávám, dceři přispívám z honorářů za své knihy. Soudě podle vašeho výraziva, měl byste také nějakou napsat. Becherovku nepiji již sedm let, přešel jsem na slivovici.
Když neuspějete, "odejdete" zase na pár let z politiky? Myslím do příští prezidentské volby.(Jan Novák)
Foto
Dobrý den, zdravím čtenáře Blesku. V příští prezidentské volbě by mě bylo 74 let, a to už je věk, kdy se pomaliu odchází do hrobu.

rolpa ( 18. října 2012 20:56 )

Pri vsi ucte ke stari mne Zeman nepresvedcil o schopnostech byt presidentem.Neni vek jako vek ale Zeman uz neni natolik vitalni aby zvladl zodpovednou funkci presidenta.Sve dobre roky v politice uz ma davno za sebou.Pripada mi jako by se chtel schovat do domova duchodcu na Hrade.

sally47 ( 12. září 2012 13:16 )

Zemane si opravdu zralí do hrobu!!!

Toma?_Potyka ( 12. září 2012 13:09 )

Všechny otázky nezodpověděl, tak nekecejte!

johanka ( 12. září 2012 13:04 )

No, já jsem položila otázku celkem kladnou a pro pana Zemana příznivou - přesto jsem se nedočkala odpovědi. Chápu, že nás, kteří jsme se ptali, bylo hodně, ale vadí mi, že Blesk informuje, že pan Zeman odpověděl na všechny otázky......

johanka ( 12. září 2012 13:02 )

Jste sice bulvár, ale lhát by jste neměli. Píšete, že pan Zeman zodpověděl všechny otázky, které jsme mu na chatu položili. Proč lžete??? Hledám odpověď n a svou otázku, ale není zde...... Takže nemohl nám všem odpovědět......

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa