Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno, déšť 21°C

Další podivný pád z okna: Bohatý ruský poslanec (†65) zemřel na dovolené v Indii

Autor: for - 
26. prosince 2022
19:30

Ruský politik Pavel Antov zemřel po pádu ze třetího patra indického hotelu, kde byl zrovna na dovolené. Údajně vypadl z okna. Antov patří mezi politiky, kteří se v minulosti kriticky vyjádřili o válce na Ukrajině, jeho přítel záhadně zemřel v minulém týdnu. 

Ve věku 65 let zesnul Pavel Antov, předseda výboru pro agrární politiku zákonodárného sboru Vladimirského kraje. Podle časopisu Forbes patřil mezi nejbohatší poslance, a to i proto, že se jde o slavného výrobce uzenin. O smrti Antova informovala indická televizní stanice NDTV.

Jeho smrt je drobnou záhadou, byl nalezen mrtvý po pádu z okna z jednoho hotelu. Zrovna se vydal na výlet, aby oslavil své 66. narozeniny, jak informuje britský server DailyMail.Daily Mail. Tragické úmrtí se tak přidává k dalším záhadám, jako byla smrt jednoho bohatého politika v minulém týdnu, který byl navíc Antovým přítelem. 

„Pozorně sledujeme vyšetřování a dostáváme všechny informace od policie z Úrísa,“ řekl diplomat k záhadné smrti člověka, který je navíc považován za kritika Putina. V červnu navíc Antov kritizoval i válku a letecké útoky na Kyjev, který zraňoval i ukrajinské civilisty.

Později tvrdil, že jeho příspěvek na sítích, kde válku kritizoval, byl nedorozuměním a chybou. Skálopevně také tvrdil, že Putinovu speciální operaci podporuje. A nyní byl nalezen v tratolišti krve po „vypadnutí z okna“. Zůstala po něm manželka a dcera a také pohádkový majetek. 

 

Video se připravuje ...
Další videa