Češi skončili čtvrtí: Rusové vyhráli 3:2 po samostatných nájezdech

Autor: chal - 
26. 5. 2019
18:22

Rusové šli do vedení ve 14. minutě gólem Michaila Grigorenka. Už po 41 vteřinách srovnal po sólovém úniku Michal Řepík a minutu a půl před koncem první třetiny obrat dokonal Dominik Kubalík. Stejně jako s Kanadou Češi inkasovali hned v první minutě druhé třetiny, na 2:2 srovnal Artem Anisimov. Protože v závěrečné třetině gól nepadl, utkání šlo do prodloužení. O bronzových medailistech nakonec rozhodly nájezdy, které lépe zvládla sborná.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Sergei Napreenko ( 27. května 2019 00:06 )

Kdy bych hrali dobře jako dneska proti Sovetum, tak je finále, s Kanadou to ***i, a může za to Babiš, Benešová a Zeman co prochlastal hůl!

zlymikes ( 26. května 2019 19:57 )

stejně nepochopím,proč ten trenér rozházel perfektně hrající sestavu v prvním zápase se Švédy. Asi si podobnou otázku dávali i hráči a trochu tu "osobnost! bojkotovali

Zobrazit celou diskusi
Další videa