Dalším školákům začaly jarní prázdniny: Kdy budou mít volno vaše děti?

Autor: ČTK, AKu - 
19. 2. 2018
08:01

V pondělí začínají jarní prázdniny pro školáky ve Zlínském kraji nebo části středních a východních Čech. Užívat si jich budou až do 25. února. Zatímco v některých okresech začalo týdenní volno již 5. února, poslední školáci se jej dočkají až v týdnu od 12. do 18. března.

Tento týden mají prázdniny okresy Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha-východ, Praha-západ, Mělník, Rakovník, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Hradec Králové, Teplice a Nový Jičín. Za sebou již mají jarní volno třeba všichni školáci v Praze nebo Brně. Díky prázdninám má v těchto týdnech plno řada lyžařských areálů a ubytovacích zařízení na horách.

Příští týden se jarních prázdnin dočkají okresy  Liberec, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa, Semily, Jihlava, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Kladno či Kolín. Dostane se i na žáky v Kutné Hoře, Písku, Náchodě a Bruntálu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa