Miliardář Denny prodává luxusní vilu v Praze-Troji. Chce za ni 400 milionů

Autor: E15, Daniel Novák - 
15. února 2017
12:45

Po prodeji většinového podílu v autobazarech AAA Auto zahájil jejich bývalý šéf Anthony Denny rovněž odchod z tuzemských realit. Trhu předhodil velkou nemovitost v Praze-Troji.

Zakladatel sítě bazarů AAA Auto a australský miliardář Anthony Denny se rozhodl ještě více oslabit svůj byznys v České republice. Podnikatel prodává luxusní vilu v Troji. Tedy v městské části, která patří mezi nejlukrativnější části Prahy. Cena se může vyšplhat až k půl miliardě korun. Prodej zajišťuje realitní kancelář Sotheby’s International Realty. Podobných nabídek je i na pražském trhu minimum.

„Protože v Praze jsme již jen dva měsíce v roce, rozhodli jsme se přesunout do menší rezidence,“ sdělil deníku E15 Denny. První zájemci o prestižní nemovitost s hektarovým pozemkem se mu již hlásí. Za vilu hodlá dostat nejméně patnáct milionů eur (400 milionů korun, pozn. red.).

Dosavadní Dennyho bydlení v Troji představuje dům o pěti patrech, pěti ložnicích, deseti parkovacích místech, saunou, bazénem a fitnessem. To vše je na tisíci metrech čtverečních. Průměrný byt prodávaný v metropoli má sedmdesát metrů čtverečních. 

Celý článek najdete na webu E15

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

starypes ( 15. února 2017 17:01 )

Nemohl by mi někdo z vás půjčit 325,-Kč? Chybí mi totiž do požadované částku na koupi té vily. Za odměnu můžete přijít na slavnostní snídani. Bude chléb s máslem a pampeliškové víno.

setroseuros ( 15. února 2017 16:37 )

 Vite co je na Slovensku takovychto milionaru a miliardaru?Jak hub po desti. A vsechno z poctive dlooooouholete prace! A ta cena? Kupci se jiste pohrnou!😁

rentierskej ( 15. února 2017 15:37 )

neumíš číst? čech to není a grosse bych sem netahal. nežije, tak čert ho vem.

hulimihoukolen ( 15. února 2017 15:10 )

Co to meleš za h*vna?On je australan.

tomik007 ( 15. února 2017 14:53 )

Vypada jako kultivovany Topolanek

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud