Transsexuální epidemie? Britské děti neznají své pohlaví a chtějí zemřít

Autor: mib/ČTK - 
14. prosince 2016
09:14

V Británii letos volal více než dvojnásobný počet dětí oproti loňskému roku na linku bezpečí v souvislosti s nejistotou ohledně vlastní pohlavní identity. Téměř polovina transsexuálních dětí v zemi se pokusila o sebevraždu, napsala agentura Reuters.

Podle britské charity Národní společnost, věnující se prevenci násilí na dětech, na linku bezpečí volají i děti ve věku jedenácti let a tvrdí, že si připadají uvězněny ve vlastním těle.

Speciálních sezení, na kterých děti mohou své pocity probrat s odborníky, se prý ve školním roce 2015–2016 zúčastnilo 2796 dětí. Během sezení probírali svou genderovou identitu a s tím někdy spojenou transsexualitu. Charita pro nárůst počtu případů nemá vysvětlení.

Většině dětí hledajících pomoc je 12 až 15 let. Mnoho z nich prý přemýšlelo o sebevraždě, nějakým způsobem si ubližovalo a bylo ve špatném psychickém stavu následkem šikany, domácího násilí či nedostatku podpory od dospělých, uvádí charita.

„Když donutíte dítě, aby se za svou genderovou identitu stydělo, může to mít za následek vážná duševní onemocnění,“ řekl ředitel charity Peter Wanless.

Smrt mladistvých transsexuálů

Podobný nárůst počtu případů zaznamenala i jediná britská klinika, která se specializuje na oblast genderové identity. Oproti loňskému roku se počet případů, se kterými se personál kliniky setkal, prý zdvojnásobil.

Vysoký počet britských dětí, které se označují za transsexuály, ale u některých aktivistů vyvolává úvahy, zda děti nejsou jen zvědavé či homosexuální, nikoli transsexuální. Podle loňských průzkumů se téměř polovina transsexuálních mladistvých v Británii pokoušela spáchat sebevraždu. Řada z nich se na lince bezpečí svěřila, že mají strach z reakce rodičů, trápí je šikana a mají obavy z toho, že změna pohlaví potrvá velmi dlouho.

Transsexualita je termín pro nesoulad mezi psychickým a fyzickým pohlavím. Transsexuálem je člověk, který se cítí být příslušníkem opačného pohlaví, než by nasvědčovaly jeho primární pohlavní znaky.

Malý chlapec věděl už ve třech letech, že je v cizím těle. Najdete v galerii:

e.44 ( 14. prosince 2016 11:57 )

To je z té pošahané gendervýchovy Už informace o tom, že se někdo může cítit jako v těle opačného pohlaví musí v dětských hlavách vyvolávat zmatek. Při normální výchově a neblbnutí dětí kravinama by těch případů byla sotva setina. Ono právě v dětském věku je normální, že děti nemají ještě vyhraněnou osobnost a některé holky v sobě mají i kus kluka a kluci naopak kus holky. Jenže to, že si třeba holka hraje raděj s klukama jejich klukovské hry ještě neznamená, že se narodila ve špatném těle nebo že je transka. A když je normálně vychovávaná jako holka a nikdo jí neblbne hlavu genderkecama, tak jí ani nic takového nenapadne, nemá v hlavě bordel, který vede k pochybnostem, které mohou vést až k psychickým problémům a pokusům o sebevraždu.

LordHoror ( 14. prosince 2016 11:37 )

 vše se děje zprichodem internetu menšiny se shledavaji svolavaji pak se z organizují jelikoz na to mají právo člověk jim poda prst a nestaci se divit je to hnus ta globalizace akorát vymity mozky,psychopati, hermafroditi a ještě není na nic čas kromě byrokracie práce za almužnu s depresí normální lidi tenhle tlak nemuzou vydržet

hanka666 ( 14. prosince 2016 11:14 )

Já se nedivím, že ta děcka mají z toho hokej v hlavě. Vždyt svět se v pr.d.el. obrátil. Na obrázcích samé kozy a pipiny, bereme jim dětství tím, že je zatěžujeme problémy dospělých.

tgbg ( 14. prosince 2016 10:08 )

No a co. Putin je taky na chlapečky.

mimiroro ( 14. prosince 2016 10:01 )

Nedivme se , že jsou děti zmatené z toho co vidí kolem sebe. Homosexuálům nestačí to co už dosáhli, chtějí adoptovat děti a vychovávat je po svém.Na odiv se staví jejich úchylka ve formě veřejných párty a oslav.Kdo není homo je mimo.Co si z toho mohou malé děti a nedospělí jedinci vybrat?Když se klukům líbí holky a opačně, tak to asi není normální a jsou z toho psychicky vyšinutí.Projevy úchylek by se měly stáhnout do soukromí postižených osob, třeba i zákonem pod hrozbou sankcí a lidé by měli žít v souladu s přírodou.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud