Udělat dojem a vrátit: Češi si pronajímají sexy garde i lupiče na oko

Autor: mib - 
4. 12. 2016
12:25

Váš „ex“ má novou a superkrásnou přítelkyni, bývalá manželka nabušeného vazouna a před vámí je společná akce, kde si svůj neúspěch vypijete až dodna. I to už má na trhu své řešení. S neštěstím, smůlou nebo obyčejnou pomstychtivostí se totiž dá celkem dobře obchodovat. „Pronajmout“ si totiž můžete společníka nebo společnici na míru.

Vše má ale svá pravidla, například sex je vyloženě zapovězený, omezené je ale také pití alkoholu - pro jistotu. Lidé, kteří službu používají, se placením svého garde veřejně nechlubí. A je to logické, jejich trik by totiž ztratil kouzlo. I proto zůstává za smyšleným jménem skrytý muž, který se se svou objednávkou svěřil Blesku - říkejme mu Miroslav.

Už dlouho je sám, ženy se mu vyhýbaly během střední i vysoké školy. Je velice chytrý, ale na malém měste byl spíš za outsidera. Tentokrát ale už nechtěl jít na oslavu, kde by před přáteli vypadal, že si nedokáže najít přítelkyni.

„Když jsem pro dívku přijel na domluvené místo, zdráhala se nastoupit do mého auta, vysvětlil jsem ji ale, že nemám v úmyslu nic, co nebylo předem domluveno. Poté jsme společně dorazili do hotelu, kde jsem zarezervoval pokoj pouze pro ni,“ začal svůj zážitek Miroslav.

Poté, co spolu se ženou povečeřeli a domluvili se, jak má celý večer probíhat, vyrazili za hlavní událostí společného večera – na ples, kde byli také Miroslavovi přátelé, které chtěl překvapit. „Po odevzdání kabátů mě cestou do sálu chytla za ruku, což udělala ještě několikrát. Svou hereckou roli zvládla na jedničku. Nebála se ke mně přitisknout, ani když jsme tančili,“ popsal muž svou zkušenost s najatou společnicí.

Jaká byla noc na hotelu?

To už se Miroslav nedozví. Společný večer pro něj byl obohacujícím zážitkem, který mu pomohl překonat osamělost. Po protančené noci se ale Miroslavova společnice odebral na hotel, muž už tak nezjistí, jak se žena vyspala a jestli jí chutnala snídaně. Jejich společný čas skončil ve stejnou chvíli, kdy skončila zábava na plese. Přesně vyhrazený čas je totiž jednou z podmínek, kterou musí klienti při objednání partnera dodržet. Stejně tak mohou oba za večer vypít pouze jednu skleničku alkoholu.

„Bývalý se ještě nevzpamatoval.“

Udělat dojem, to potřebovala i Lucie. A povedlo se: „Jednoho dne jsem měla dorazit na kamarádovi narozeniny, kde měl být můj expřítel s novou super kráskou. Váš namakaný Lukáš sehrál takovou roli, že se podle toho můj bývalý partner ještě teď nevzpamatoval,“ řekla Luci.

„Podle mého lidé ve vztahu neumí dělat kompromisy a i proto se rozvodovost týká poloviny populace. Vnímám spoustu osamělých lidí kolem sebe, kteří sice mají stovky přátel na sociálních sítích, nicméně když přijde pátek večer, nemají jít s kým za kulturou nebo na ples,“ říká pro Blesk.cz majitel společnosti MůjZnámý.cz David Zábrž. Přiznal, že podobná služba u nás chyběla, a tak z touhy po podnikání s přáteli založil agenturu.

Získat si ženu, i překvapit bývalého

Nabízejí klasické doprovody na společenské akce, ale také k lékaři či na úřady. „Někdy se chce klient pouze procházet centrem města, zajít s někým na večeři a jen tak popovídat,“ upřesnil Zábrž. Kuriózní jsou pak hrané scénky, kdy se chce dotyčný „blýsknout“ před bývalou přítelkyní nebo přítelem či oslnit stávající manželku. Ale prý jen do té míry, aby to bylo příjemné obou stranám. Agentura tak třeba dokáže zařídit i scénku s „přepadením“, aby si manželka vážila svého muže, který ji ochrání. Samozřejmě jen na oko.

„Samozřejmě, že si klienti ze začátku pletli to, o co se tu snažíme. Dnes už nemáme klienty poptávající sexuální služby, protože pochopili revoluci doprovodů v pojetí naší agentury,“ dodal Zábrž. Ten dokonce přednášel na akademické půdě o tom, jak správně nastavit značku, která čelí předsudkům.

V agentuře má zájem pracovat stále více lidí. Za dobu, co existuje, už vypilovali nábor, kterým je třeba projít. V současné době mají na 60 společnic a společníků i na malém městě. „Snažíme se zde o osvětu a vysvětlení široké veřejnosti, že mít doprovod není ostudné nebo pouze pro vyšší sociální vrstvu, jak by se mohlo zdát. Stavíme nejen na diskrétnosti, ale také bezpečí,“ uzavřel Zábrž, který díky kvalitnímu týmu věří, že jejich služba patří mezi ty nejserióznější v Česku. 

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa