Český potápěč našel v Chorvatsku snubní prsten: Neznáte majitele?

Autor: rc - 
1. 10. 2016
13:40

Hledá se majitel snubního prstenu! Pokud jsi dovolenkoval v Chorvatsku v malebné vesničce Brist a během vodních radovánek ti sklouzl snubní prsten z prstu, pak na tebe zlatý kroužek čeká v Koliba Pivovaru U Tří králů v Prostějově!

Sociální síť hledá majitele snubního prstenu! Během prozkoumávání azurových vod Jadranu uživatel Facebooku Kamil Pesak spatřil na mořském dně místo mušlí snubní prsten! Nálezce šnorchloval u pobřeží Chorvatska, a to u malé vesničky zvané Brist, poblíž prázdninového domu Martina Brist. Příspěvek už sdílelo na 13 tisíc lidí, ale majitel zůstává prozatím neznámý.

Na prstenu je vyryté jméno jméno a datum svatby, takže pokud se najde někdo, kdo si v létě užíval sluníčka v Chorvatsku a během dovolené ztratil symbol věčné lásky, ať se nálezci přihlásí a prsten na něj čeká v Koliba Pivovaru U Tří králů v Prostějově.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

JETHRO ( 1. října 2016 16:10 )

To je moje,ale klidně si ho nechej,já ho zahodil a dnes už jsem šťastně rozveden a žiji s mladou dívenkou.

Zobrazit celou diskusi
Další videa