Černý pátek na jihu Moravy: Slevy až 66 %, frčela elektronika

Autor: jn - 
27. listopadu 2015
19:28

Černý pátek, fenomén slev, který do Česka „zavítal“ z Ameriky, vehnal včera do obchodů i koupěchtivé na jihu Moravy. Tady vzali lidé útokem především obchody s elektronikou. Slevy se pohybovaly od 15 až do 66 procent.

„Hodinu po otevření jsem zjistil, že nestíháme návaly kupujících obsluhovat. Musel jsem telefonem obvolat prodavače, kteří měli volno, aby přišli do práce,“ svěřil se včera Blesku vedoucí Datartu v Modřicích Jan Florián.

Lidé stáli před obchodem kvůli slevám už dlouho před otevřením. Kupovali zboží napříč sortimentem, stranou nezůstaly ani velké spotřebiče nebo televizory. „Nejvíce frčely kávovary, chytré hodinky a herní konzole,“ řekl šéf prodejny.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

dutchschulz ( 27. listopadu 2015 20:08 )

„Nejvíce frčely kávovary, chytré hodinky a herní konzole...“ Pár mizerných eur sleva a lidi nakupujou jak protržený. Spotřební elektroniku a podobné s.rágory nejvíce obměňují socky - třeba novou lampu idiotů nebo mobil-debil každé 3 roky. Pravdou je, že se nemohou chlubit ničím jiným (mezi sobě rovnými).

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud