Proutník Ramon: Orangutan v britské zoo flirtuje se ženami

Autor: so - 
28. srpna 2015
19:09

Britský vědec Andrew Ingledow (22) má u své přítelkyně neobvyklou konkurenci! Do pravidelné návštěvnice zoo v britském Blackpoolu se zamiloval orangutan Ramon (16)!

Andrew musí každé dva týdny chodit na terapeutické návštěvy do blackpoolské zoo se svou nemocnou přítelkyní. Vědec ale začíná mít z orangutaního samce vážné obavy! Ramon si totiž dělá zálusk na jeho přítelkyni Hollie Gordon (22), kterou by mu rád přebral.

Orangutan svůj zájem nijak neskrývá. „Neustále po ní háže očkem, posílá jí polibky a přes ochranné sklo ji hladí po tváři. Nevynechá jedinou příležitost. Je do mé dívky prostě zamilovaný,“ tvrdí mladý biochemik.

Situaci potvrzují i ostatní pracovníci zoo: „Ano, Ramon je obávaný proutník. Flirtuje s kdejakou samičkou, je mu jedno, jestli jde o zvířecí, nebo lidskou,“ uvedl tamní chovatel. Hollie má návštěvy zoo doporučené lékaři jako terapii pro svou nemoc.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

salto ( 31. srpna 2015 09:36 )

Chtěl bych vidět jak mu nějaká ženská vysvětluje, že ji bolí hlava

tomik007 ( 28. srpna 2015 22:52 )

Tyhle vztahy (i fyzicke) jsou znamy - byt se o tom z nejakeho duvodu moc nehovori...

naidka ( 28. srpna 2015 20:29 )

Rozhodně má hezčí kukuč.

frantacizek ( 28. srpna 2015 19:57 )

 koukal jsem na Andrewa a myslím, že ten orangutan má slušnou šanci. Jsou si podobní, ten primát snad možná vypadá i lépe

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud