Opilý český cyklista brázdil rakouskou dálnici, chytila ho policie

Autor: shp, ČTK - 
12. června 2015
10:46

Rozhodl se vyjet na cestu po Evropě. Aby ho jízda bavila více, napil se něčeho ostřejšího. Opilého českého cyklistu však při alkoholové jízdě dopadla v Rakousku policie.

Rakouská policie v noci na dnešek zadržela na jihu země opilého českého cyklistu na dálnici A9. Osmadvacetiletý muž s plně naloženým kolem vypověděl, že je na cestě kolem Evropy.

Policii na cyklistu ve čtvrtek v 20:45 telefonicky upozornil motorista u obce Selzthal. Opilec na jízdním kole šlapal směrem na Štýrský Hradec. Policie pak „eurocyklistu“ zastavila a zkontrolovala.

Protože z něj byl silně cítit alkohol, dala mu dýchnout. Výsledek testu byl pozitivní. Rakouské úřady Čechovi zakázaly až do vystřízlivění pokračovat v jízdě. Delikventa ještě čeká přestupkové řízení.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

moiaza ( 12. června 2015 11:26 )

 Zase nám Kalousek dělá ostudu. Já mu říkal,"Mirku, na dálnici nepij". A nedá si pokoj a nedá.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud