Čtvrtek 7. prosince 2023
Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava
Zataženo, déšť se sněhem 1°C

Únos v přímém přenosu: Slovenku nacpali násilím do kufru auta

Mladíci táhnou dívku k autu, pak ji nacpou do kufru
Mladíci táhnou dívku k autu, pak ji nacpou do kufru  (Autor: Reprofoto Čas.sk)
Autor: ljš - 
10. června 2015
09:17

Násilím ji odtáhli k taxíku a nacpali do kufru! To všechno před očima několika lidí a městských strážníků. Ženě ze slovenského Zvolena nikdo nepomohl. Únos ale zachytila kamera.

Na internetu se objevilo video, na kterém skupina mladých mužů v sobotu nad ránem před diskotékou ve Zvoleně násilím naložila mladou ženu do kufru taxíku.

Když se jim to podařilo, nastoupil k ní i další muž a taxík odjel. Po celou dobu vše sledovali městští policisté, ale nezasáhli. To je bude zřejmě stát místo.

Novému Času se ženu podařilo vypátrat. „Do toho taxíku jsem vůbec nechtěla jít. Velmi jsem se bála, nevěděla jsem, kam mě vezou. Nakonec zastavili před mým domem. Mohli mě někde zakopat, vždyť moje děti už nemusely mít mámu. Jsem celá odřená a modrá," řekla unesená žena, která přiznala, že muže zná.

Taxikářovi zřejmě chování pasažérů divné nepřišlo. „Jel jsem pomalu a z kufru pak přelezli na zadní sedadla,“ řekl. Nečinností městských policistů se zaobírá vedení města.

jerry ( 10. června 2015 15:29 )

O jakým únosu píšeš. Poliši jasně řekli ať si tu ožralou krávu odvezou nebo ji odvezou na záchytku, tak to udělali. Pomáhali a chránili, tak jak to mají popisu práce.

pepen ( 10. června 2015 14:39 )

Za chování policajtů by měl následovat okamžitě vyhazov !!!!Oni dali nějaký slib kreténi,než nastoupili k poldům!!!Za to jim hrozí i vězení!!!!Nezáleží na tom zda je to prostitutka nebo ne-to bylo násilí únos před zraky policie!!!!Slovensko a Česko-stejná pakáž u policie-berou úplatky i drogy!!!

eisenbieger ( 10. června 2015 13:26 )

pani to chtela ale pac je tam asi znama tak to takhle pripravili a pak ji samstr opichal v kufru za jizdy jako celebrity kdyz jedou v limuzine tam se taky nechavaj omrdavat ...tohle hold bylo jen "made in zvolen" ..inu takova slovenska jebatschka

vvogh.t ( 10. června 2015 13:25 )

tak za dobrotu mě ještě zm.rdej, když ti chci dobře poradit, co ty seš za pitomýho ču.ráka to nechápu, v hospodě bych ti dal facáka přes celou hubu až by ses po.s.ral, zm.rde

vvogh.t ( 10. června 2015 13:10 )

raděj drž hubu vole, nebo tě zas admin zakčne klonovat

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud