Krvácela a prosila o milost: Rozzuřený dav šestnáctiletou dívku zlynčoval a zaživa upálil

Autor: shp - 
23. května 2015
20:53

Žadonila o život, ale marně. Šestnáctiletá dívka z Guatemaly krvácela a plakala, zatímco ji rozzuřený dav bil a lynčoval. Lidé ji tahali za vlasy, kopali do ní a neprojevili ani kousek slitování. Proč?

Dívka podle všeho patřila ke gangu, který je zodpovědný za vraždu motocyklového taxikáře Carlose Enriqua Gonzáleze Noriegy (†68). Toho měli tři lidé zastřelit a následně okrást. A zlynčovaná dívka měla být podle Daily Mailu jednou z útočníků.

K neuvěřitelně brutálnímu lynči došlo ve vesničce Rio Bravo, která se nachází asi 123 kilometrů od guatemalského hlavního města Ciudad de Guatemala. O milost prosící dívku na záběrech bije asi 25 mužů.

Její konec je obzvláště krutý. Dívku totiž dav zaživa bez slitování upálil. Policie její ostatky našla, ale zavražděná ještě stále nebyla identifikována.

Pozor, fotografie v galerii jsou drastické!

Janule11 ( 29. července 2017 11:01 )

 Bylo jí proboha jen 16 let :_(.tlamy odporný! Když už ji museli zabít, měli ji taky zastřelit a ne mlátit a zaziva upalit jak já tyhle rasy nesnáším :_(

DenisDenis ( 30. listopadu 2016 14:44 )

 Jakmile to nejsou muslimové, tak všichni souhlasí s tímto trestem? Jste ubozí, stydím se za vás..... Kdyby to bylo v nějaké islámské zemi okamžitě byste všichni do jednoho plivali oheň.....

novinky ( 6. května 2016 17:08 )

zde jei video http://sh.st/OQbKd

nicky123 ( 25. května 2015 21:38 )

 Ze sa nehanbite takto hovorit..nikdo z nas nema pravo rozhodovat o zivote inych..sa im to vsetko vrati..mozno to dievca bolo na vine ale smrt si urcite nezasluzila..ludia zacinate byt vazne hlupi!!!

tgbg ( 24. května 2015 09:12 )

Vidím, že i v Guatemale zavádí komunistické metody.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud