Dvě dívky podváděly v Praze: Hrály si na neslyšící a tahaly z lidí peníze

Autor: haj - 
10. května 2015
15:15

Dvě vykutálené dívky z Rumunska (18 a 20 let) vymyslely, jak si vydělat peníze podvodem. Stačilo si stoupnout na ulici s podpisovými archy a předstírat, že vybírají do sbírky pro sluchově postižené. Navíc samy předstíraly, že jsou neslyšící. Po příjezdu policie se ale velmi rychle uzdravily.

Ženy oslovovaly kolemjdoucí v Ječné ulici v Praze 2 a hrály si na neslyšící samaritánky, které shromažďují peníze kvůli sbírce pro osoby se stejným postižením. Měly u sebe podpisové archy s vlajkou České republiky a znaky tělesně postižených, a tak se jim povedlo některé lidi napálit a obrat o peníze, uvedl Policejní deník.

Když na podvodnice někdo zavolal policii, okamžitě se jim „vrátil sluch“ a na místě přiznaly, že jde o podvod. Strážníci je posléze vyslechli na služebně a oznámili jejich čin jako přestupek proti majetku na městský úřad. Rumunkám nyní hrozí pokuta ve výši až 15 000 Kč.

 

zelena.karkulka ( 10. května 2015 22:17 )

Centrum Vídně je plný takových potvor-vždy jsou to mladí silní lidi,kteří ,,mají hlad,,-doporučuji jim najít si práci,ale nejsou rádi

tymitaky ( 10. května 2015 19:57 )

Zajímavé je jak se ty Švédky pěkně opálily.

zkratik ( 10. května 2015 19:29 )

tyhle swině sou v Mostě jako doma,vyhodí je dveřma a přijdou voknem.Vypadá to,že je nějaká pokuta nerozhází http://www.e-mostecko.cz/zpravy/most/4658-rumunky-v-moste-vybiraly-penize-na-postizene-sbirka-by la-falesna-stejne-jako-jejich-hluchota

delviar ( 10. května 2015 18:15 )

Neskutočne pravdivé!!!!

husqarnowicz ( 10. května 2015 18:13 )

Už jen samotný fakt, že se jednalo o přičmoudlice, by měl vyvolat maximální ostražitost a negativní reakci. Pokud mě osloví někdo nepřičmoudlý, odkazuji ho na církev, kterou kalousek obdařil na náš účet tak nestydatě, že může dávat milodary ještě tisíc let.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud