Hackeři zaútočili na Hru o trůny: 4 díly zveřejnili před premiérou!

Pátá řada Hry o trůny unikla na internet
Autor: ČTK - 
13. 4. 2015
10:55

Seriál americké televizní stanice HBO Hra o trůny je pirátsky nejstahovanějším programem v dějinách televize. Potvrdilo se to i před začátkem vysílání páté řady, jejíž první díl měl v noci na dnešek premiéru ve 170 zemích světa. Jen několik hodin předtím na internet unikly první čtyři epizody této novinky.

Nová série se začala souběžně vysílat v 03:00 našeho času – ale tou dobou už dychtiví fanoušci stahovali z internetu první čtyři z celkem deseti epizod. „Je smutné, že čtyři epizody nové série, které unikly na internet, pocházely od nějaké skupiny, která je dostala předem se souhlasem HBO,“ uvedla kabelová televize v prohlášení.

HBO se přitom rozhodla pro celosvětovou premiéru právě proto, že zájem nadšených fanoušků o seriál je tak velký. Epizody čtvrté série byly z internetu nelegálně staženy více než v osmi milionech případů; už čtvrtý rok po sobě je Hra o trůny pirátsky nejstahovanějším pořadem.

Sága, která líčí boj o moc mezi několika vládnoucími rody, je založená na fantasy románech amerického spisovatele George R. R. Martina. Jeho středověkem inspirovaný svět zalidněný krom běžných smrtelníků i draky a nadpřirozenými bytostmi, je dějištěm košatých příběhů plných krve, sexu a zrady.

porter ( 13. dubna 2015 11:45 )

Snad se píše píčovina ne ty retarde...

fortun ( 13. dubna 2015 11:36 )

taková pizzovina kdo to sleduje?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa