Hackeři zaútočili na Hru o trůny: 4 díly zveřejnili před premiérou!

Pátá řada Hry o trůny unikla na internet
Autor: ČTK - 
13. 4. 2015
10:55

Seriál americké televizní stanice HBO Hra o trůny je pirátsky nejstahovanějším programem v dějinách televize. Potvrdilo se to i před začátkem vysílání páté řady, jejíž první díl měl v noci na dnešek premiéru ve 170 zemích světa. Jen několik hodin předtím na internet unikly první čtyři epizody této novinky.

Nová série se začala souběžně vysílat v 03:00 našeho času – ale tou dobou už dychtiví fanoušci stahovali z internetu první čtyři z celkem deseti epizod. „Je smutné, že čtyři epizody nové série, které unikly na internet, pocházely od nějaké skupiny, která je dostala předem se souhlasem HBO,“ uvedla kabelová televize v prohlášení.

HBO se přitom rozhodla pro celosvětovou premiéru právě proto, že zájem nadšených fanoušků o seriál je tak velký. Epizody čtvrté série byly z internetu nelegálně staženy více než v osmi milionech případů; už čtvrtý rok po sobě je Hra o trůny pirátsky nejstahovanějším pořadem.

Sága, která líčí boj o moc mezi několika vládnoucími rody, je založená na fantasy románech amerického spisovatele George R. R. Martina. Jeho středověkem inspirovaný svět zalidněný krom běžných smrtelníků i draky a nadpřirozenými bytostmi, je dějištěm košatých příběhů plných krve, sexu a zrady.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

porter ( 13. dubna 2015 11:45 )

Snad se píše píčovina ne ty retarde...

fortun ( 13. dubna 2015 11:36 )

taková pizzovina kdo to sleduje?

Zobrazit celou diskusi
Další videa