Vzorný studentík s vražednými úmysly: Školní fotky pilota – masového vraha!

Autor: shp - 
1. 4. 2015
20:50

Usmíval se, byl to vzorný žák, i když trochu tichý a uzavřený. Už tehdy ho možná sužovaly psychické problémy, které pomalu požíraly jeho mysl. Andreas Lubitz (†27), kopilot letu 4U9525, byl jako student nenápadný. Poté, co nasměroval airbus aerolinek Germanwings na úpatí francouzských Alp a zabil tak 150 lidí, ho zná téměř celý svět…

Na skupinových školních fotkách měl vždy nenápadný úsměv, ve třídě nevyčníval. Spolužáci o něm mluvili jako o tichém mladíkovi, který se čím dál tím víc uzavíral do sebe.

V hlavě se mu už tehdy honily chmury. Kopilot letu 4U9525 se poslední rok a půl léčil u psychiatra. Psychické problémy měl ale už i v minulosti. Dokonce kvůli syndromu vyhoření přerušil letecký výcvik, který později dokončil. Bohužel.

I když měl ve svých školních letech smysl pro humor, a dokonce se převlékl na maškarní za myš, psychické potíže nad jeho myslí zvítězily. Lubitz, kterého navíc podle všeho sužovaly obtíže se zrakem, navedl let 4U9525 do francouzských Alp.

Využil toho, že si kapitán letadla odskočil na WC. Zamkl se v kokpitu, nasadil kyslíkovou masku a v klidu sledoval, jak se stroj řítí ke své zkáze. Na internet se dostala i fotka, která zachycuje Lubitze jako miminko. Je děsivé, co může z takto roztomilého dítka jednou vyrůst...

Video Pilot – masový vrah: Co se dělo, než záměrně poslal 150 lidí na smrt? - Tomáš Polák, Reuters

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

fotrpjotr ( 2. dubna 2015 03:22 )

Raději už konečně ukažte fotky našich cestovatelek po návratu z nemocnice bez šátku.

zkratik ( 2. dubna 2015 00:30 )

zkratik ( 2. dubna 2015 00:30 )

jděte už s ním do zádele....

nicnezpravda ( 1. dubna 2015 23:58 )

studentík gayík ?

nicnezpravda ( 1. dubna 2015 23:52 )

 Prostě to byl gay..někteří na jeho místě se s tím smíří,někteří svoji homosexualitu ještě využijí a vydělávají na tom a někteří páchají sebevraždy a vraždy..ty deprese měl protože se nesmířil s jinou orientací a roky to dusil v sobě..

Zobrazit celou diskusi
Další videa