Běhali spolu jako o život. Otec se trápí myšlenkou, proč jeho syn zabil 149 lidí

Autor: shp - 
3. 4. 2015
05:55

Byl to jeho milovaný syn, než se stalo něco, o čem se mu nezdálo ani v těch nejhorších nočních můrách. Kopilot letu 4U9525 Andreas Lubitz (†27) se zamkl v kabině a namířil airbus se 150 lidmi na úpatí francouzských Alp. Jeho otec Gunter, se kterým běhal maratony, je z celé záležitosti naprosto zdrcený.

Na fotografii pořízené v březnu 2010 je zachycen Lubitz senior při půlmaratonu ve Frankfurtu, kterého se zúčastnil i se svým synem. Sportovní událost byla sponzorována dokonce aerolinkami Germanwings, jejichž airbus navedl Lubitz vstříc zkáze.

Otec vraždícího pilota doběhl do cíle v čase jedna hodina a 56 minut, 22 minut po vraždícím pilotovi. Se svým otcem bankéřem se Lubitz zúčastnil v letech 2009 až 2010 minimálně čtyř běhů. Gunter pracuje jako bankéř.

Jeho manželka Ursula pracuje jako učitelka hry na klavír v městečku Montabaur, kde pár žije a kde spolu vychovával budoucího vraha 149 lidí. Oba rodiče jsou nyní celou tragédií nesmírně zdrceni.

Nedokážou se s tím smířit,“ prohlásil zdroj blízko rodiny. Lubitzovi rodiče se o tom, že za zkázou letu 4U9525 stojí jejich syn, dozvěděli při letu z Německa do Francie na místo zřícení airbusu.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

ingmarie ( 3. dubna 2015 14:39 )

Otec ať se podívá do svědomí , jestli s jeho výchovnými metodami nebylo něco špatně ! Zřejmě to ale bude stejný sebestředný ignorant jako syn , takže mu stejně nic nedocvakne.

aronak ( 3. dubna 2015 12:34 )

"Běhali spolu jako o život". Tak holt syn to vzal doslova a život skončil. Kdyby spáchal sebevraždu někde v koutku, tak by se o něm nepsalo, takto, když je z něho vrah 150 lidí, tak o něm vědí po celém světě. A velké štěstí bylo, že to nenapálil někde nad městem. Teď aby se člověk bál někde vyrazit - co když řidiči v narvaném autobusu rupne v hlavě a napálí to schválně do nejbližší překážky?

vog.ht. ( 3. dubna 2015 12:19 )

Odpověď máš kousek níž!

stejne ( 3. dubna 2015 12:00 )

 Mizím bejci, ale já zas přijdu, si připravte odpověd na to proč letadlo neexplodovalo. Pááá

stejne ( 3. dubna 2015 11:54 )

Já teprve snídám, ale za chvíli mizím.

Zobrazit celou diskusi
Další videa