Čtvrtek 20. ledna 2022
Svátek slaví Ilona, zítra Běla
Oblačno 2°C

Drž hubu, ať můžu mluvit, zpražil muslim v živém vysílání moderátorku!

Fotografie
 (Autor: internal)
Autor: shp - 
8. března 2015
22:53

Moderátorka libanonské televize Al Jadeed Rima Karaki nevěřila svých uším, když ji v přímém přenosu hrubě okřikl známý muslimský právník Hani al-Sebai. „Už jsi skončila? Drž hubu, ať můžu mluvit,“ odsekl jí hrubě před zraky tisíců televizních diváků. Ona s ním však rázně zatočila.

Moderátorka se ho ptala, co vede mladé muslimy k tomu, aby se stali džihádisty Islámského státu. Hani al-Sebai však začal odbíhat od tématu, a tak ho upozornila, ať se ho drží, protože vysílání je časově omezené.

Poslyš, nebudeš mě přerušovat. Budu odpovídat tak, jak chci, co má být tohle za chování?“ zpražil ji nevybíravě muslim. Ona se snažila situaci uklidnit, ale marně. Hani al-Sebai však pokračoval ve výkladu o původu svaté války. Moderátorka ho tak znovu vyzvala, ať mluví k věci.

Už jsi skončila? Drž hubu, ať můžu mluvit,“ odpálil ji nadřazeně muslim. „Je pod mou úroveň dělat s tebou rozhovor. Jsi žena, jež…,“ nestihl dokončit muslim. Moderátorka ho nechala odstřihnout z živého vysílání.

salto ( 12. března 2015 10:59 )

No jo, ale když mladý už zaučený (na ovci či koze) muslim jde prvně za ženskou, má šok, že ta ženská nemá ocas (na rozdíl od koz a ovcí)

joel ( 9. března 2015 20:21 )

 Nechápu proč muslimáci prcají výhradně s ovcama a kozama, když tam mají celkem pěkné baby.

jeromeklapka ( 9. března 2015 19:50 )

Zpražil ji muslim,odpálil ji muslim,nestačil dokončit muslim Treba vyvolať odpor ...Ja len: nie je náhodou aj ona muslimka

anka ( 9. března 2015 13:30 )

jenom je sores nehazejte do jednoho pytle.....ve spouste muslimskych manzesltvi to funguje treba jako v toech nasich....zalezi take, v jakem state ziji....a pak je mezi nimi prilis mnoho fanatiku, jako tento pravnik, kteri jsou hrozbou nejen pro ostatni muslimy, ale pro vsechny obyvatele teto planety....Fanatici byli vzdycky nebezpeni...

dissent ( 9. března 2015 13:27 )

Muslimové jsou největší šmejdi na naší planetě. Rozlézají se jak šváby,rodina má v průměru osm fakanů,u nás už jich je taky fůra,vláda na to s.ere,ještě to sem tahá,nebude to dlouho trvat a budou nám tady poroučet.Jak oni říkají,kde máme mešitu,tam jsme doma a tady si je už staví.

Zobrazit celou diskusi
Další videa