Místo krátké sukně muslimský šátek: Zemanová oblékla hidžáb!

Autor: Vera Renovica, zrk - 
13. února 2015
18:58

Žádné výjimky. Ani pro prezidentský pár. Ivana Zemanová na návštěvě Abú Zabí oblékla tradiční hidžáb. Miloš Zeman zůstal ve svém obleku.

Kdepak je konec modrému kostýmku, který znali téměř ve všech krajích republiky – tenhle černý model na sobě Ivana Zemanová (49) ještě určitě neměla!

Na návštěvu mešity šejka Zajída zvolila první dáma totiž hidžáb, což je v arabském světě „ochrana ženy před muži, jež díky tomu, že ji vidí zahalenou, potlačí snáze svůj chtíč…“ V těchto končinách je pro návštěvu svatého místa takový oděv pro ženu povinností.

Prezidentský pár dnes svou cestu po Blízkém východu zakončil. Zeman ve Spojených arabských emirátech navštívil také protiteroristické centrum Hidája, paní Ivana ho pak doprovodila právě na prohlídku mešity.

Kromě Spojených arabských emirátů český prezident v uplynulých dnech navštívil i Jordánsko. V obou zemích mluvil především o boji proti mezinárodnímu terorismu.

ninka64 ( 14. února 2015 17:39 )

Prezident Mubarack (“požehnaný” v arabštině) Hussein Obama je syn pyšného člena muslimské Suni skupiny v Keni, stejná skupina, která zmasakrovala keňské christiany před několika roky. Podle islámské víry, jestli byl otec muslim, tak je i syn Obama muslim.

ninka64 ( 14. února 2015 17:36 )

Na na tvojí bezmeznou blbost nemá nikdo na světě. A pokud budeš mit čas, mezi psaním svých blábolů, tak se douč češtinu!!!

ninka64 ( 14. února 2015 17:22 )

Ona nemá potřebu si hrát na mladou a také to nedělá! A na svůj věk je to stále velice pohledná žena!!!

ninka64 ( 14. února 2015 17:19 )

Ukrajince vraždí fašisté z Pravého sektoru!!!

ninka64 ( 14. února 2015 17:16 )

To nám tady popisuješ svoje příbuzné? Lidi které jmenuješ nikdo nezná!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud