Policista zastřelil v USA dalšího neozbrojeného černocha: V jeho vlastním bytě!

Autor: ČTK, zrk - 
7. 3. 2015
13:25

Policista zastřelil dalšího neozbrojeného černocha v USA! K incidentu došlo při zásahu kvůli výtržnostem v mladíkově bytě v Madisonu. Na místě činu se schází demonstranti. Protestují proti policejní brutalitě.


Šéf policie v Madisonu Mike Koval řekl, že policista přijel v pátek večer místního času řešit nahlášené výtržnosti. Při zásahu pronásledoval až do jeho bytu mladíka, který byl již dříve podezřelý z ublížení na zdraví.

Mladíka nakonec po vzájemné potyčce zabil. Při počátečním ohledání místa činu jsme nezjistili, že by tam byla (teenagerova) pistole nebo podobná zbraň," dodal Koval.

Američtí policisté v posledních měsících čelí tvrdé kritice za údajně nadměrné používání síly vůči Afroameričanům nebo mexickým přistěhovalcům. Sporné policejní akce vyvolaly i vlnu demonstrací.

Desetitisíce lidí vyšly loni do ulic zvláště kvůli zastřelení několika neozbrojených černochů, porota však v žádném z případů policistu neobvinila.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

tgbg ( 7. března 2015 19:29 )

Zasadni vyzva Prezidenta Obamy obcanum Evropy - Opravdu chcete 3. svetovou nuklearní válku? Je treba RUSKÉ bastardy jednou provzdy vykopat z Evropy !!! Jinak pratele koncime !!!

tgbg ( 7. března 2015 19:29 )

Zasadni vyzva Prezidenta Obamy obcanum Evropy - Opravdu chcete 3. svetovou nuklearní válku? Je treba RUSKÉ bastardy jednou provzdy vykopat z Evropy !!! Jinak pratele koncime !!!

tomik007 ( 7. března 2015 14:11 )

Ano - Putin jak se zda ji opravdu chce.

tomik007 ( 7. března 2015 14:10 )

 Jake stesti ze jsou Cesti czernosi tak mirumilovni

steelheart ( 7. března 2015 13:34 )

tak to je další průser americkejch policajtů! možná by potřebovali nějaký školení na zneškodnění pachatele beze zbraně!! střílet umí každej blbec

Zobrazit celou diskusi
Další videa