Muž utíkal před policií: Vyskočil ze 4. patra!

Vyhýbal se nástupu do vězení, kam ho soud poslal za krádeže. Když pak u dveří jeho bytu v Příbrami zazvonili policisté, lekl se a začal utíkat. Nenapadlo ho nic lepšího, než vyskočit z okna, které bylo ve 4. patře.
Událost se stala v minulých dnech v jednom z příbramských bytových domů, kam policisté dorazili na běžnou kontrolu. Třicetiletý muž se podle policejní mluvčí Moniky Schindlové zalekl uniformovaných policistů a začal před nimi utíkat. „Tím na sebe upozornil. Byl vyzván, ať se zastaví, ale on otevřel okno a skočil,“ uvedla mluvčí. Policisté podle ní neměli šanci mu v tom zabránit.
Muž se podle Schindlové vyhýbal nástupu do vězení a bylo po něm vyhlášeno celostátní pátrání. Sanitka ho převezla do nemocnice, poté byl eskortován do vazební věznice v Praze na Pankráci. „Jeho zranění nevyžadovalo hospitalizaci ani operativní zákrok,“ dodala mluvčí.
Velká škoda,že to nebylo osmé patro.