Kopačky? Nevadí! Adoptujte jménem své bývalé lásky švába!

Autor: shp - 
27. 1. 2015
09:30

On či ona vám zlomili srdce, a aby to bylo ještě horší, blíží se anglosaský svátek zamilovaných - Valentýn. Možnost alespoň trochu si ulevit ve svém trápení nabízí zoologická zahrada v americkém San Francisku, kde zájemci mohou jménem své bývalé lásky adoptovat švába či škorpióna.

A pokud byl rozchod opravdu ošklivý, nabízí zoo možnost zaslání zprávy o provedené adopci dotyčné či dotyčnému ex. „Když pomyslíte na trosky, v nichž se ocitl váš milostný život, zvažte adopci švába syčivého pro svou bývalou lásku,“ napsala sanfranciská zoo na svých internetových stránkách věnovaných darům veřejnosti.

A pro ty, koho rozchod obzvlášť bolel, doporučuje zoo adopci největšího amerického štíra s latinským názvem Hadrurus arizonensis. Cena za adopci a pojmenování začíná od asi 600 korun a veškerý výtěžek půjde na podporu výzkumu a programy ochrany přírody.

„Nemůžeme nic slibovat, ale městská legenda říká, že dar škorpióní adopce slouží jako trvalá ochrana proti všem budoucím žahnutím milostného zklamání,“ dodává zoo na svých stránkách.

Smrt Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Záznam zádušní mše O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Sledujeme, co se děje po veřejném rozloučení a pohřbu nejznámějšího českého zpěváka

katkom ( 27. ledna 2015 10:20 )

Šváb obecný, česky RUS domácí. Hnusná vyžírka a odporný hmyz. Kam vleze už se ho nezbavíš.

Zobrazit celou diskusi
Další videa