Tenhle polda ví, jak to rozjet: Trsá na písničku Taylor Swift

Autor: dce - 
18. ledna 2015
17:08

Kamery v autech lidem usnadnily mnoho věcí, například dokazování viníka dopravní nehody nebo nevhodné chování dopravního policisty. Ale tahle kamera přinesla neco mnohem zábavnějšího - policistu, jak trsá 

"Při kontrole záběrů z kamer aut našich policistů jsme narazili na hodně zajímavé věci. Rozhodli jsme se, že je s vámi budeme sdílet v novém webovém videoseriálu "Doznání z auto kamery". Snad si to užijete...a taylor Swift, jestl ise koukáš...omlouváme se."

Tak začíná video z auto kamery policisty Davise z amerického Doveru. A pak se to rozjede, nebo spíš Davis se rozjede - v rádiu začne hrát podbízivá písnička od Taylor Swift Shake It Off a Davis se začne pomalu vlnit do rytmu.

Projíždí malým Doverem a pokaždé když míjí auto nebo chodce, snaží se zachovat vážnou tvář, jak jsou ale lidé z dohledu zase začne trsat. A můžete se mu divit - ta písnička je na to prostě dělaná!

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

vog.ht. ( 19. ledna 2015 08:10 )

To víš že jo, ty Jadwigo

pgga ( 18. ledna 2015 23:52 )

GERMAN>>>halooo

vog.ht. ( 18. ledna 2015 23:39 )

Přesně tak, jsi špinavá přivandrovalecká ludra

pgga ( 18. ledna 2015 22:48 )

Hmmm..jednoduse vychod Evropy..fuj

vog.ht. ( 18. ledna 2015 21:05 )

Ty mě nemůžeš vyvést z míry, ty přivandrovalecká špíno

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud