Nestvůrný plán teroristů z Belgie: Policistovi chtěli uříznout hlavu přímo na ulici!

Autor: mb - 
16. 1. 2015
19:30

Jen pár hodin dělilo Belgii od teroristického činu, který by svou brutalitou možná zastínil i otřesný masakr ve Francii! Fanatici chtěli unést policistu nebo soudce a uříznout mu na ulici hlavu!

Jako inspirace jim posloužila vražda britského vojáka Lee Rigbyho (†25), kterého v Londýně za bílého dne 22. května 2013 podřízli dva islamisté Michael Adebolajo (29) a Michael Adebowale (22). Oba dva vrazi byli sice v Británii odsouzeni na doživotí, ale ani to radikály neodradilo!

 „Jejich plán byl provést podobný útok jako v Londýně, kde džihádisté zabili vojáka. V Belgii chtěli zabít policistu,“ prozradil belgickým médiím prokurátor Eric Van der Sypt. Nechutné video pak chtěly lidské zrůdy umístit na internet!

Bezpečnostní služby tentokrát naštěstí zasáhly včas. Na byt, kde se radikálové ukrývali, zaútočilo policejní komando a dva z teroristů, Abu Chalida al Maghribho a Abu Hamza Belgikiho, při přestřelce zabili. Třetí z nich byl na místě zatčen.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

stop.armenum ( 17. ledna 2015 13:44 )

vepřo, knedlo, zelo a prase jim pohodit k vratům

stop.armenum ( 17. ledna 2015 13:43 )

stop.armenum ( 17. ledna 2015 13:43 )

stop.armenum ( 17. ledna 2015 13:42 )

stop.armenum ( 17. ledna 2015 13:42 )

Zavřít hranice Evropy, USA, Ruska a nepouštět je z jejich domovského státu. Musíme je izolovat od zbytku světa, nebo nás vyvraždí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa