Taky vás nebaví šněrovat tkaničky? Tyhle boty se zavazují samy!

Autor: vlb, lmk - 
11. ledna 2015
09:19

Nesnášíte zavazování tkaniček? Tak v tom případě čekejte letos doslova revoluci! Po chytrých mobilech a hodinkách totiž na pulty obchodů dorazí i chytré boty!

Ty se poté, co si je obujete a stisknete tlačítko, samy zavážou. Firma tak vlastní plní »závazek«, který padl už v roce 1989 ve sci-fi filmu Návrat do budoucnosti s Michaelem J. Foxem (53) v hlavní roli. Ten měl právě v roce 2015 samozavazovací kotníčkové boty »s fajfkou«! A značka tohle proroctví nechtěla nechat padnout, proto samozavazovací funkcionalitu doplňuje i futuristickým filmovým designem se svítícími LED diodami. Potvrdil to šéfdesignér značky.

Cenu páru bot výrobce zatím neoznámil, už nyní prý ale registruje tisíce objednávek.

anka ( 11. ledna 2015 17:05 )

nevim, ja to mam na koleckovych bruslich a ty uz mam 5 let....zmackne se knoflik a tkanicky se sami zatahnou....

naidka ( 11. ledna 2015 15:13 )

Myslela jsem, že jde o boty pro lidi, kteří se k nim z různých důvodů nemohou ohnout , ale pokud se ohnou k tlačítku, které spustí zavazování tkaniček, tak si ty tkaničky mohou rovnou zavázat sami. Navíc, boty vypadají doooost nadčasově až kosmicky.

tarrica ( 11. ledna 2015 15:05 )

Vždyť jsem to napsala-viz poslední věta.A jinak -mé kolegyni je 39 a má zmíněnou artritidu prstů na nohou a bohužel i problémy s páteří. A to aktivně sportovala /běh/. Tak Vám přeji hezké dny

zkratik ( 11. ledna 2015 13:38 )

už vidím,jak si 90 letý stařec vykračuje v botkách,který neví,jestli sou Adidas nebo Nike

tarrica ( 11. ledna 2015 13:05 )

Je dobře,že ti,kteří by tyto boty využili,mají poblíž někoho ochotného,kdo jim ty jejich obyčejné boty pomůže obout popř.zavázat.Pochybuji,že lidé mající zdravotní problémy/artritidu prstů na nohou,problémy s páteří,staří lidé.../by finančně na tyto boty dosáhli.Navíc se hodí opravdu tak do sci-fi a ne pro ty,kterým by pomohly a sloužily.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud