Manžel se jí zabil v autě: Vdova hledá pejska, kterého vezl!

Autor: ljš - 
9. ledna 2015
14:26

Zoufalá vdova Silva Valterová (38) z Vejprt marně hledá svého psa, bílého německého špice Fifinu. Ráda by pomoc našla u čtenářů. Pes utekl loni v listopadu z vraku auta, v němž zahynul její manžel Pavel (+47) při dopravní nehodě u Křimova.

K nehodě došlo 3. listopadu kolem poledne na silnici R7 mezi Celnou a Křimovem. „Pavlík se vracel z nákupu v Chomutově domů a musel zastavit za kamionem v koloně. Byla mlha a viditelnost téměř nulová,“ popsala vdova s tím, že zezadu se přiřítil další kamion a auto s jejím mužem rozmačkal, neměl šanci přežít. Pes vyvázl jako zázrakem, ale z místa utekl.

„Fifinku jsem dostala, když jsem přestála léčbu zhoubné rakoviny, abych přišla na jiné myšlenky. Byla stále se mnou a velice mi pomohla, proto mi strašně chybí,“ líčila žena a slzy se jí draly do očí. Myslí si, že se pejska někdo ujal, a netuší, že pravá panička se synem ho všude zoufale hledali. „Osud mi vzal milovaného člověka, snad mi vrátí moji Fifinku,“ doufá žena v pomoc čtenářů Blesk.cz.

illis ( 10. ledna 2015 13:07 )

najka

illis ( 10. ledna 2015 13:07 )

cipisek134 Nejspíše je to debil .

cipisek134 ( 10. ledna 2015 05:57 )

Co ty jsi za kreténa, ty cape smradlavej?

e.44 ( 10. ledna 2015 00:17 )

Tobě to myslí skutečně hodně šejdrem

kozel123 ( 9. ledna 2015 22:29 )

 Je třeba ty odporný přemnožený čokly hubit až do ůplného vyhubení. Lidi střílejte to, použijte nervový plyn, vylepšený buřty, plamenomet, uřízněte tomu hlavu, polijte to benzínem a zapalte, přejeďte to automobilem, shoďte to ze skály, připevněte na to traverzu a hoďte to do vody či cokoliv jiného! STOP čoklýmu a čoklařskýmu teroru!! Také je možné pomoci tím že si venku nějakého volně pobíhajícího čokla odchytnete a připravíte si ho k obědu (nejlépe dokud je ještě mladý pak už nemá tak dobré maso, naložit na česnek a potom pomalu opékat nebo grilovat). Nebo toho čokla vzít z útulku a přivézt ho k Větnamcům, oni si z toho připraví nějaké asijské speciality a já si ještě vydělám! Ale pozor chce to ty útulky střídat abyste nebyli moc nápadní, když jsem šel do stejného útulku během jednoho týdne pro dalšího čokla tak měli nějaký kecy, namluvil jsem jim že ten předešlý už byl nějaký nemocný a chcípl!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud