Řidič čelně vletěl do policejního auta! Natočila to kamera na palubce

Řidič vyjel ze zatáčky, dostal smyk a narazil do policejního auta
Autor: šim - 
30. prosince 2014
16:46

Výhled na úzkou zasněženou silnici, která se stáčí do zatáčky, a pak čelní náraz! Řidič stříbrné škodovky nedbal na uježděný sníh, nesnížil rychlost a napálil to přímo do policejního vozu. Nehodu zaznamenala kamera umístěná na palubce policistů.

Nehoda se stala před pondělním polednem na silnici druhé třídy ve Pstruží na Karlovarsku. „Čtyřicetiletý řidič osobního vozidla jel tudy ve směru na obec Pernink, kdy při projíždění pravotočivé zatáčky pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy svého vozidla stavu vozovky a sněžení,“ uvedla na policejním webu mluvčí Kateřina Krejčí.

Vozidlo dostalo smyk, přejelo do protisměru, kde se čelně srazilo s přijíždějícím osobním vozem Policie ČR. Při nehodě byl zraněn jeden policista a spolujezdec z protijedoucí škodovky. U obou řidičů byla provedena dechová zkouška s negativním výsledkem. Škoda byla předběžně odhadnuta na čtvrt milionu korun.

Nehoda na Karlovarsku se stala jen pár desítek minut po tragické nehodě policejní dodávky u Doks na Českolipsku, při které zahynuli dva policisté (†56 a †31), kteří zrovna mířili na severočeský přechod Petrovice, kde si měli od německých kolegů vyzvednout zadrženou osobu. Třetí policista byl vážně zraněn. Policejní auto se na zasněžené vozovce střetlo s protijedoucím kamionem.

Video  Nehodu policejního auta zachytila kamera na palubní desce  - Policie ČR

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

fotrpjotr ( 31. prosince 2014 05:09 )

Zavinili to určitě policajti,neměli tudy v té době projíždět.

ales19751988 ( 31. prosince 2014 03:47 )

Nejedná se dle mého názoru o tentýž vůz jako při nehodě ve,kterém zahynuli policisté podívejte se na fotografie ,kde se nehoda stala na cestu na značky z protisměru barva vozidla a ten náraz nebyl takový,aby auto dopadlo jak je vidět když ho odvážejí.

rockybalbozazenitem ( 31. prosince 2014 02:27 )

Docela pešek.....neměl nejlepší den.....vidím ty jejich kydy.....

steelheart ( 30. prosince 2014 18:55 )

tohle nebylo čelně , ale bokem! zpomalit moh, to jo

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud