Masakr ve škole: Zabili jsme všechny děti, co teď?

Autor: shp, ČTK - 
18. 12. 2014
21:31

Zabili 132 dětí, ale jejich svědomím to ani nehnulo. Jejich jediná starost byla, co mají dělat dál a jestli už je čas odpálit sebevražedné vesty napěchované výbušninami. Tak to vypadalo v pákistánském městě Péšávar, v němž teroristé z Tálibánu zabili 148 lidí, především dětí.

Jeho jméno je Maulana Fazlullah. Jeho mise je rozsévání strachu, zabíjení nevinných a páchání zla ve jménu terorismu. On je hlavou pákistánského Tálibánu.

A právě Fazlullah vydal rozkaz k masakru ve škole, který stál život 132 dětí a 16 dospělých. Mnoho dalších bylo zraněno. Fazllulahovi se přezdívá rádio Mullah, protože éterem pronáší své modlitby a vyzývá k svaté válce.

Jak odhalil britský Daily Mail, zbabělí vrahové si po nařízeném masakru ve škole nevěděli rady. „Zabili jsme všechny děti, co teď?“ tázali se svého vůdce. Poté agresoři pláchli a jsou nyní v hledáčku pákistánské armády.

Jde o 17 mužů, jejichž jména jsou armádě moc dobře známá. Pro Fazlullaha by udělali cokoliv, i zemřeli. Masakr se odehrál v úterý. Útočníci se do objektu školy dostali s pomocí žebříků, po nichž překonali ochrannou zeď.

Na sobě měli armádní uniformy a pod nimi vesty napěchované výbušninami. Palbu zahájili okamžitě a dali jasně najevo, že jejich cílem není zadržovat rukojmí, ale způsobit co největší bolest a šok národu, již tak unavenému nekonečnou válkou s islamisty.

Nejvíce mrtvých – asi stovka – bylo nalezeno v auditoriu, kde bylo v době útoku shromážděno množství žáků u příležitosti školní akce. Ozbrojenci tam údajně zaujali pozice na pódiu a bez rozmyslu pálili do davu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

katkom ( 19. prosince 2014 08:28 )

Islamisti si skutečně s komunisty nemají co vyčítat.

sars ( 19. prosince 2014 08:22 )

 Pripadaj mi ty talibani na těch fotkách jako herci, ty fousy maj jak nalepovací. Každopádně vyvolali velkou nenávist i u lidí kteří je ještě v Pákistánu tolerovali. Mohl to být útok pod cizí vlajkou, tam je mnoho frakcí odnoží, prebehliku, téměř všichni jsou teroristi.

plysovykozisek ( 19. prosince 2014 06:56 )

 Měli se ***i pozabíjet navzájem a bylo by to kompleto.

kapturek ( 19. prosince 2014 06:26 )

ten na te fotce je drsny to je syn te oslice co ji dupcil ten islamista ne

sheila16 ( 19. prosince 2014 02:20 )

A tyhle islámští primitivové a barbaři, jejichž krutost a sadismus převyšuje fašismus II. světové války, by měli mít možnost ukořistit ještě Evropu a na naší zem díky takovým p**** jako je pí Šabatová ?! Azylem by to začalo a vypálenými kosteli a školami a genocídou českého národa by to skončilo paní Šabatová !!

Zobrazit celou diskusi
Další videa