Babákovy vyražené zuby zůstaly bez trestu: Udělal si to sám!

5. 12. 2014
12:45

Městský soud v Praze dnes rozhodl o vyražených zubech bývalého poslance Babáka – Jaroslav Háša nespáchal ani přestupek. Potvrdil tak rozhodnutí obvodního soudu ze srpna. Podle soudu obžalovaný jen odvracel útok proti své osobě – Babák si zuby vyrazil o stůl nebo o podlahu.

Podle svědků se Babák v jednom z barů v Praze choval hrubě, slovně napadal ostatní návštěvníky podniku a jeden si to prostě nenechal líbit. „Žasl jsem nad tím, že tento člověk se svým arogantním, hulvátským chováním může reprezentovat Českou republiku. Chodil po baru jako mistr světa, na všechny byl vulgární. Nikdo se s ním nechtěl kamarádit, řada lidí mu řekla, ať odejde," popsal David Gröger situaci v podniku.

První ránu ale vedl právě Babák – Hášu udeřil zezadu do hlavy. Jak si však Babák vyrazil zuby, to svědci nevědí – muži při potyčce spadli a zmizeli pod barem. Babák sice tvrdil, že mu Háša dal pěstí a zuby vyrazil – avšak neexistuje na to důkaz. Babák si podle Háši zuby vyrazil o stůl nebo o podlahu. A podobně smýšlel i soud.

Státní zástupkyně očekávala alespoň trest za přestupek občanskému soužití. Nejvyšší soud dokonce označil celou věc za těžkou újmu na zdraví, protože vyražení dvou předních zubů je „zraněním viditelným a hyzdícím“. Nicméně ani jeden z nich neuspěl – městský soud celou obžalobu shodil ze stolu. Háša je nevinný a rozsudek je pravomocný.

st.rec ( 5. prosince 2014 15:34 )

Tohle by se dalo považovat za možnou náhradu výplaty našich drahých poslanců!

jarypadlo ( 5. prosince 2014 15:33 )

http://youtu.be/3nlCAZ7dVKU . .http://youtu.be/PbGiEGf81Jo . . .České soudy excelují už dost dlouho,se klidně podívej.

frantacizek ( 5. prosince 2014 15:28 )

vždy jsem si myslel, že si to ten hňup udělal sám. O krygl

salto ( 5. prosince 2014 14:28 )

Jak už kdysi někdo napsal: vypadá jako upír co narazil do kandelábru

wimr ( 5. prosince 2014 13:21 )

tak budeš vypadat až ti dám 1 facku, zm.rde

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa